İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sphere (SPHR) coin nedir?

Sphere , merkezi olmayan bir sosyal ağ olup, 500 milyar dolarlık sosyal paylaşım ağını bozmayı amaçlıyor.

Sphere, sosyal paylaşım alanındaki faydaların çarpık doğasına dikkat etmeyi amaçlamaktadır. Şu anda yapılandırılmış olarak sosyal paylaşım ağlarınızda paylaştığınız tüm özel bilgiler sadece birkaç endüstri patronuna fayda sağlıyor. Sphere, sosyal paylaşım ağının ürettiği gelirlerden bir pay almanız gerektiğine inanıyor. Sonuçta, bu gelirleri üreten sizsiniz, zira karınız için satılan sizin özel bilgileriniz.

Sphere, blok zincir teknolojisini kullanarak bu endüstrinin faydalarından size bir pay vermeyi amaçlıyor. Fikir, son kullanıcıya bu sosyal paylaşım sitesi ile etkileşimde bulunulmasını telafi edebilen merkezi olmayan bir sosyal ağ oluşturmaktır.

Sphere, her tıklamanın ve sosyal etkileşimin başka birine faydalandığı geleneksel sosyal ağların aksine, sosyal ağlardaki etkileşimlerinizle para kazanmanıza olanak tanıyacak şekilde geliştirilmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Proje gerçekten çok kaliteli ve ilgi çekici duruyor. Dünya geneline yayılması ile birlikte her kullanıcı bu sosyal ağ üzerinde yaptığı paylaşımlardan gelir elde edebilecek.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar