İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Splice Nedir? Splice Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Splice Nedir?

Splice iPhone için tasarlanmış kusursuz bir video düzenleme uygulamasıdır. Splice uygulaması kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır. Bu özelliği ile diğer uygulamaları geride bırakacak bir üstünlük elde etmektedir. Ücretsiz olmasının yanında Apple’ın kendi uygulaması olan iMovie uygulamasının içerdiği tüm özelliklere de sahip olan uygulama dikkatleri üzerinde topluyor.

Splice çok kolay bir kullanıma sahip olması sayesinde dakikalar içerisinde kendi videolarınızı oluşturmanızı sağlıyor. Videonuzu düzenlemek Splice ile oldukça kolay oluyor.

 Uygulamada bulunan klip editörü yardımı ile videonuz üzerinde kırpma işlemlerini kolay bir şekilde yapmanızı sağlanıyor. Ayrıca Splice ile vidolarınıza efekt veya metin ekleyebilir ya da videonuza istediğiniz bir parçayı da ekleyebilirsiniz.

Splice kısa videolar hazırlamak isteyen amatör yönetmenler için cazip bir uygulamadır. Videolarınızı olduğundan çok daha iyi duruma getirmek için kullanabileceğiniz pek çok özellik bulunmaktadır.

Bu özellikler arasında; görsel efekt ve filtre ekleme, telefonunuzdan veya arşivinizden kolaylıkla müzik ekleme, videonuza kolaylıkla kırma ve kesme işlemlerini uygulayabilme ve video hızını ayarlayabilme en çok kullanılanlardır. Ayrıca videonuza hikaye ekleyebilme, yüksek çözünürlük gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Splice uygulamasının hiç mi eksik yönü yok diye soracak olursanız ekran temizleyici bir aracının olmamasını eksik yönü olarak söyleyebiliriz. Amatör yönetmenler için ideal olan uygulama profesyonel çalışmalar için yeterli gelmeyebilir.

Splice, iPhone veya iPad üzerinde bütünüyle özelleşmiş, profesyonel görünen videoları oluşturmanıza imkan vermektedir. Masaüstü bilgisayarınızdaki düzenleyicinin tüm yapabildiklerinin taşınabilir cihazınıza aktarıldığını düşünün.

 Müzik kliplerini kısaltmak, video geçişlerini ayarlamak, ağır çekim efektleri eklemek ve sizi veya sevdiklerinizi heyecanlandıracak birçok güzel videoyu oluşturmak için dokunmanız yeterli olacaktır. Profesyonel bir yönetmen gibi düzenlemeler yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Videolarınızı artık kolayca You Tube, Instagram, Facebook, Mail, Messages ve fazlasıyla doğrudan paylaşabilir veya kamera rulonuza kaydedebilirsiniz.

Splice Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Splice uygulamasını kullanmak için telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Splice apk ile android cihazlarınızda da bu uygulamanın tüm özelliklerinden hızlıca faydalanabilirsiniz. Sonra ise aşağıdaki özelliklerinden faydalanarak kolay ve hızlı kullanabilirsiniz.

*Splice ile videolarınıza filtreler ekleyebilir ve arka plan renklerini, hizalanışı ve çok daha fazlasını düzenleyebilirsiniz.

*Splice ile metin katmanları, başlık slaytları ya da bir özelleştirilmiş kapanış ekleyebilirsiniz.

*Splice ile videonuzun hızlı ve ağır çekim için kayıt yürütüm hızını değiştirebilirsiniz.

*Splice ile Fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi kısaltabilir, kesip ve kırpabilirsiniz.

*Splice ile videolar arası geçiş stilinizi seçip, geçişler arasındaki hızı düzenleyebilirsiniz.

*Splice ile kaydırma ve yakınlaştırma efektleri yardımıyla fotoğraflarınızı canlı hale getirebilirsiniz.

*Splice ile ücretsiz müzik ve ses efektlerinden oluşan seçenekler içerisinden seçim yaparak ya da iTunes koleksiyonunuzdan bir şarkıyı seçerek kullanabilirsiniz.

*Splice ile uygulama içinde olan ses kaydedicisi yardımıyla anlatım veya özel ses efektleri ekleyebilirsiniz.

*Splice ile keskin detaylarda istediğiniz ses dosyalarını kısaltabilir ya da onları istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Uygulama içerisinde tam ve gerçek zamanlı kullanıcılar bulunmaktadır. Bu kişiler, veri paylaşımları yaparak şehirler arası veyahut şehir içi yollar hakkında bilgileri sizlere ulaştırmaktadır. Anlık...

Uygulama

İnsanların yaşantıları içerisine sosyal medyanın ve internet teknolojilerinin girmesiyle gündelik hayatları farklı yönler almaya başlamıştır. Özellikle insanların birbirileri ile etkileşime girme yolları içerisinde dijital...

Uygulama

İnsanların gündelik hayatları içerisinde telefonların ve internetin yeri oldukça önemlidir. Son zamanlarda teknolojinin ortaya koymuş olduğu gelişim, kişilerin yaşantılarında bu tarz yeniliklerin ve değişimlerin...

Uygulama

Telefonların ve çeşitli mobil cihazların yeri insanların yaşantıları içerisinde yadsınılamaz derecede önemli bir hal almıştır. Aynı zamanda internetin ve dijital dünyanın kişilerin yaşantılarına entegre...