İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Splice Video Düzenleyici Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile olmuştur. Çoğu kişi dijital ortamlardaki platformlar sayesinde arkadaşları ile etkileşime geçmekte onlarla muhabbet etmekte veyahut yeni arkadaşlıklar kazanmaktadır. Bu noktada çeşitli sosyal medya platformları içerisinde insanlar içerikler paylaşmaya başlamıştır. Çeşitli fotoğraflar ve videolar da bu içerikler içerisindedir. Splice Video App kişilere bu noktada video düzenleme özelliklerini sunmaktadır.

Amatör olarak videolarını düzenlemek isteyen kişilerin bir numaralı uğrak noktası bu program olmaktadır. İçerisinde barındırdığı çeşitli özelliklerle kişilere hem kolay bir kullanım sunuyor hem de başarılı sonuçların çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Uygulamayı kendi içerisinde diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, tüm imkanlarını ücretsiz bir şekilde kişilere sunmasıdır. Aynı zamanda çeşitli rakipleri ile karşılaştırıldıklarında eksik yanlarının bulunmaması da uygulamayı son dönemlerde oldukça popüler bir hale getirmiştir. Özellikle video kırpma veyahut birleştirme gibi basit işlemlerde çok hızlı ve kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Splice, videoların yalnızca basit işlemlerini yapmaz aynı zamanda profesyonel hizmetlerin de içerisinde barındıran bir yapıya sahiptir. Kolay ara yüz ve basit işlem olanakları, insanları programa çok çabuk bir şekilde bağlamaktadır. Bir kişi bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra 1-2 saat içerisinde oldukça öğrenmiş bir hale gelecektir. Özellikle kısa metrajlı videoların üretiminde çok başarılıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Splice Video Düzenleyici Özellikleri

Videolar üzerinde mobil cihazlar üzerinden oynama yapabilmek için kimi programlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programlar kimi zaman bir özelliği sunarken diğerinden feragat edebilmektedir. Splice Video uygulaması da insanların ihtiyaçları olan her şeyi bir potada sunabilmektedir. Videoların içerisinde görsel efektler eklemekte ve çeşitli filtrelerde görüntüyü değiştirebileceğiniz özellikler barındırmaktadır. Aynı zamanda videolara ek olarak çeşitli ses efektleri ve şarkılar eklemek istediğinizde de uygulama sizlere yardımcı olmaktadır. Video hızının değiştirilmesinde kolaylıkla hizmet verebilmektedir. Videoların çözünürlüğünü arttırma ve azaltma özellikleri ile dilediğiniz boyutlarda bir videoya sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda fotoğraflar üzerinde de filtre ve efekt ekleme gibi özellikleri de beraberinde getirmektedir.

Splice Video Düzenleyici Nasıl Yüklenir?

Uygulama ilk olarak Apple cihazlar için üretilmiştir. IOS işletim sistemine sahip ve versiyonları uygun olan tüm ürünlere bu uygulama ücretsiz bir şekilde yüklenmektedir. Öte yandan diğer cihazlar için Splice Video Editor apk uygulamaları da internet üzerinde bulunmaktadır. Bu şekilde telefonunuza hızlı bir şekilde kurulum yapıp işlemlere başlayabilmektesiniz. Bunun yanında eğer uygulama marketinden programı edinmek istiyorsanız birkaç hamlede bunu gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak cihazınızın uygulama marketine giriş yapın ve arama kısmına uygulamanın adını giriniz. Daha sonrasında karşınıza çıkan kısımda indirme butonundan işlemi tamamlayın. Hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale gelecektir ve keyifli dakikalar bu süreçten sonra sizleri beklemektedir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...