İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SSX Coin Nedir? | SOMESING Exchange Nedir? | SSX Coin Bilgileri

Her bir paydaş gönüllü olarak SOMESING’in ekosistemine kar elde etmeye katılarak hizmet etmek için girer ve ekosistem, ekosistemdeki genel erdemli döngüyü yaratan faaliyetlerin büyümesine dayalı olarak bu girenler ve katılımcılar tarafından büyür.

Eğlence = Ekonomi hedefi altında, SOMESING, ekosisteme katkı için ekonomik ödülleri adil bir şekilde dağıtabilen ve tüm katılımcılar hizmetten keyif alan bir hizmet tasarladı.

SOMESING Nedir?

SOMESING, blockchain tabanlı küresel bir mobil karaoke uygulamasıdır. Dünyanın her yerinde ve her zaman kullanıcıları tarafından oluşturulan en kaliteli kayıtları ücretsiz olarak şarkı söylemenin ve dinlemenin keyfini herkesin çıkarmasını sağlar. İçeriğe desteklenen belirteçler blok zincirindeki akıllı sözleşmeler tarafından otomatik olarak dağıtıldığından, kullanıcıların içerikleri için şeffaf bir şekilde ödüllendirilebileceği iyi tasarlanmış belirteç ekonomisi ile karakterizedir.

2018’de Kore ve Singapur merkezli bir ekip tarafından başlatılan SOMESING, yaratıcının platformda kar paylaşımı, düşük kaliteli karaoke uygulaması, ücretli hizmet engeli, telif haklarının ve müzik kaynağı tedarikçilerinin küresel olarak şeffaf olmamasını ele almayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SSX Coin Nedir?

SSX, SOMESING platformunun yerel yönetişim belirtecidir. Aynı zamanda uygulama ödüllerinin dağıtımı için kullanılmaktadır. Maksimum arz miktarı beyaz kağıtta 5.000.000.000 olarak açıklanmıştır.

SSX Coin Nasıl Alınır?

SSX token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...