İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SSX Coin Nedir? | SOMESING Exchange Nedir? | SSX Coin Bilgileri

Her bir paydaş gönüllü olarak SOMESING’in ekosistemine kar elde etmeye katılarak hizmet etmek için girer ve ekosistem, ekosistemdeki genel erdemli döngüyü yaratan faaliyetlerin büyümesine dayalı olarak bu girenler ve katılımcılar tarafından büyür.

Eğlence = Ekonomi hedefi altında, SOMESING, ekosisteme katkı için ekonomik ödülleri adil bir şekilde dağıtabilen ve tüm katılımcılar hizmetten keyif alan bir hizmet tasarladı.

SOMESING Nedir?

SOMESING, blockchain tabanlı küresel bir mobil karaoke uygulamasıdır. Dünyanın her yerinde ve her zaman kullanıcıları tarafından oluşturulan en kaliteli kayıtları ücretsiz olarak şarkı söylemenin ve dinlemenin keyfini herkesin çıkarmasını sağlar. İçeriğe desteklenen belirteçler blok zincirindeki akıllı sözleşmeler tarafından otomatik olarak dağıtıldığından, kullanıcıların içerikleri için şeffaf bir şekilde ödüllendirilebileceği iyi tasarlanmış belirteç ekonomisi ile karakterizedir.

2018’de Kore ve Singapur merkezli bir ekip tarafından başlatılan SOMESING, yaratıcının platformda kar paylaşımı, düşük kaliteli karaoke uygulaması, ücretli hizmet engeli, telif haklarının ve müzik kaynağı tedarikçilerinin küresel olarak şeffaf olmamasını ele almayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SSX Coin Nedir?

SSX, SOMESING platformunun yerel yönetişim belirtecidir. Aynı zamanda uygulama ödüllerinin dağıtımı için kullanılmaktadır. Maksimum arz miktarı beyaz kağıtta 5.000.000.000 olarak açıklanmıştır.

SSX Coin Nasıl Alınır?

SSX token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...