İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Steem Dollars (STEEM) coin nedir?

Steem Backed Dolar veya Steem Dolar, Steem.it platformunda yayınlanan istikrarlı değer varlıklarıdır. STEEM, USD değerine bağlanmış ve Steem.it platformunda yaklaşık bir dolarlık Steem değerinde itfa edilebilir.

İçerik yaratıcıları Steem.it platformunda ödül aldığında, 104 hafta boyunca sürekli olarak kullanılabilen% 50 Steem Power’de ve 5 günlük süre içinde Steem için tamamen itfa edebilecek% 50 SBD’de sunulmaktadır. STEEM, Steem Platform’da da transfer edilebilir ve Platformun dışında değiştirilebilir.

Steem blokzincir tabanlı, blog ve sosyal ağ sitesi çalıştıran sosyal bir haber servisidir. Kullanıcılar farklı içerikler paylaşarak ve yorum yaparak platform tarafından üretilen Steem Dollars ( STEEM ) kazanırlar.

Steemit Nasıl Çalışır?

Steemit, Reddit’e benzer bir konsepte dayanıyor. Web sitesi geniş bir içerik yelpazesine ve ana sayfaya sahiptir. Kullanıcılar içeriğin algılanan değeri temel alarak bu içeriği büyütebilir veya red edebilir.

Steemit’i farklı kılan şey, metin içeriğinin bir blokçuya kaydedilmesidir. Bir blokçu kullanarak Steemit, yorumları ve postaları güvenli belirteçler ve değerlerle ödüllendirebilir. Steemit’in STEEM ve Steem Dolar’ı da dahil olmak üzere iki farklı dijital jetonu vardır.

Steemit ayrıca resimlere ev sahipliği yapabilir. Kullanıcılar resimler ve diğer multimedya içeriği yükleyebilir.

Reddit’te olduğu gibi, Steemit kullanıcıları da yazıları ve yorumları yükseltebilir. Yükseltilen yazarlar, STEEM veya Steem Dolar şeklinde parasal ödüller alabilirler.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar