İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

STORE Coin Nedir? | Bit.Store Nedir? | STORE Coin Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda Gate.io borsasında listeye yeni eklenen STORE coin hakkında bilgileri ve detayları inceleyeceğiz. Bit.Store coin Nedir?

Bit.Store, yeni başlayan yatırımcılar düşünülerek tasarlanmış bir SocialFi yatırım platformudur. Platform, geniş bir bölgesel ödeme sağlayıcı ağı ile işbirliği yaparak farklı para transfer yöntemlerini destekleyerek kullanıcılarına küresel dijital para piyasalarına hızlı ve kolay erişim sağlıyor. 

Uygulama, sosyal ticaret, takip etme ve alandaki deneyimli uzmanlar tarafından yayınlanan ticaret stratejilerini kopyalama gibi çeşitli özellikler sunar ve uzmanların platforma katkılarından para kazanmalarına olanak tanır. 

Bu yazıyı paylaştığımızda Bit.Store, Avrupa ve Güneydoğu Asya’da 500 bin aktif kullanıcıya (Ocak 2022’e kadar) ulaşmayı başardı ve dünya çapındaki pazarlarda hızla genişlemesine devam ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

STORE Coin Nedir?

Store coin, Bit.Store platformunun kendi belirtecidir. Bu tarz borsaların işlem çiftlerinde kolaylıklar sağlamak için kendi kripto para birimlerini çıkardıklarını daha öncede görmüştük. BNB, GT, HB coin buna en büyük örneklerdir.

STORE coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

STORE Coin Nasıl Alınır?

STORE Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...