İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

STORE Coin Nedir? | Bit.Store Nedir? | STORE Coin Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda Gate.io borsasında listeye yeni eklenen STORE coin hakkında bilgileri ve detayları inceleyeceğiz. Bit.Store coin Nedir?

Bit.Store, yeni başlayan yatırımcılar düşünülerek tasarlanmış bir SocialFi yatırım platformudur. Platform, geniş bir bölgesel ödeme sağlayıcı ağı ile işbirliği yaparak farklı para transfer yöntemlerini destekleyerek kullanıcılarına küresel dijital para piyasalarına hızlı ve kolay erişim sağlıyor. 

Uygulama, sosyal ticaret, takip etme ve alandaki deneyimli uzmanlar tarafından yayınlanan ticaret stratejilerini kopyalama gibi çeşitli özellikler sunar ve uzmanların platforma katkılarından para kazanmalarına olanak tanır. 

Bu yazıyı paylaştığımızda Bit.Store, Avrupa ve Güneydoğu Asya’da 500 bin aktif kullanıcıya (Ocak 2022’e kadar) ulaşmayı başardı ve dünya çapındaki pazarlarda hızla genişlemesine devam ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

STORE Coin Nedir?

Store coin, Bit.Store platformunun kendi belirtecidir. Bu tarz borsaların işlem çiftlerinde kolaylıklar sağlamak için kendi kripto para birimlerini çıkardıklarını daha öncede görmüştük. BNB, GT, HB coin buna en büyük örneklerdir.

STORE coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

STORE Coin Nasıl Alınır?

STORE Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...