İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

STORJ Coin nedir?

STORJ, Online depolama çözümleri sunan Blockchain tabanlı kullanıcılarına oldukça güvenilir ve hızlı bir bulut teknolojisi sağlamayı hedefleyen bir firmadır. Storj, ekosisteminde bulut tabanlı depolama alanı için simgeleri değiştirebilirsiniz . Şirketin amacı geleneksel veri merkezi tabanlı bulut depolama şirketlerinden daha hızlı ve% 50 daha ucuz bir bulut depolama çözümü sağlamaktır.

Genellikle, bulut depolama sağlayıcıları belirteç sistemleri başlatmaz. Öyleyse Storj neden yaptı? Storj, dağıtık uygulamaları ve açık kaynak geliştirme ekiplerini destekleyebilme özelliğinden dolayı token satış modelini seçti. Storj belirteci satışı sayesinde, şirket geliştiricilerin benimsenmesini ve ağ büyümesini teşvik ederken ürün geliştirmeyi hızlandırabilir.

Storj, tek bir veri merkezine sahip olmayan bir bulut depolama sağlayıcısı değildir. Bunun yerine, kullanıcıların STORJ karşılığında kullanılmayan depolama alanlarını ve bant genişliğini satmasına ya da STORJ karşılığında diğer kullanıcılardan depolama alanı ve bant genişliği kiralamasına olanak tanır.

STORJ Token Özellikleri

STORJ’in temel özelliklerinden bazıları:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Kanal Ortaklığı: Storj , müşterileri tarafından zaten kullanılan PaaS sağlayıcılarıyla Storj entegrasyonlarını sunmak için Microsoft Azure ve Heroku ile ortaklık kurdu.
 • Enterprise Ready: Storj, 2017’de bir Fortune 500 şirketi ile ilk hizmet anlaşmasını imzaladı. Ayrıca geliştirici ekibini ikiye katladılar.
 • Özgür Yazılım: Storj, yazılımını Github’da yayınlar ve hepsi açık kaynaktır.
 • Hızla Büyüyen : Storj ağında 20.000 kullanıcı ve yaklaşık 19.000 çiftçi var ve şirket geçen sene her ay istikrarlı bir büyüme yaşıyor.

Belirteçlerin Avantajları

Neden Storj, Bitcoin veya diğer para birimleri kullanarak geleneksel bir şekilde para toplama yerine belirteçleri kullanmayı seçti? Şirketin STORJ jeton sistemiyle gitmesinin bazı nedenleri şunlardır:

 • Granülarite: Resmi Storj web sitesine göre bitkoin mikro ödemeler için gerekli parçacıkları destekleyecek kadar bölünebilir veya esnek değildir.
 • İstikrar: Storj’u diğer kriptolitiklerden ayırarak, şirket daha büyük piyasaların oynaklığından korunma katmanı oluşturuyor.
 • Ölçeklenebilirlik: STORJ belirteçleri şirketin sorunları ölçekte tespit etmesine ve düzeltmesine yardımcı olur; bu da uzun vadede daha büyük, daha istikrarlı bir ağ demektir.
 • Toplulaştırma : Topluluk üyeleri, STORJ ile bir numaralı teknoloji desteğinden ve geliştirilmesinden yararlanır; bu da, zorlu çalışmalarından ötürü ödüllendirildiği anlamına gelir.
 • Mikro ödemeler : Düşük işlem ücretleri herkes için daha ucuz hizmet demektir.
 • Gelecekteki Büyüme: Storj, gelecekte daha fazla amaç için simgelerini kullanabilir.
 • Sağlıklı Ekosistem: STORJ’ın en önemli özelliklerinden biri, kullanıcıların disk alanını paylaşması için STORJ kazanabileceği ya da STORJ’ı başkalarından disk alanı kiralamak için harcayabileceği. Bu, olumlu bir geribildirim döngüsü ve kendi kendini sürdüren bir ekonomi yaratır.

STORJ coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar