İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Storm coin nedir? Storm Market nedir?

Storm token Storm Market için başlatılmış para birimidir. Storm markette bulunan zamanlanmış görevleri tamamlayarak token kazanmak mümkündür. Herkes bu mikro-görevleri herhangi bir zamanda, herhangi bir cihazdan, ödüller kazanmak için tamamlayabilir.

Storm Market, Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanan bir blockchain tabanlı platformdur. Storm token ERC20 uyumlu belirteçlerdir.

Genel olarak, Storm Market, oyun ve oyun para birimleri dünyasına benzer bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Kullanıcı dostu, eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı planlamaktadır ve Storm Market üyeleri daha fazla ödül kazanmak için görevler üstlenebilmektedir. Üstelik, üyeler STORM jetonlarını görev tamamlama gibi eylemler için kullanabilir veya skor tabloları ve profilleri için destek elde edebilirler.

Ekosistem, 187 ülkede 250.000’in üzerinde aktif kullanıcıya hizmet veren bir mobil uygulama olan eskiden BitMaker olarak bilinen Storm Play’in başarısına dayanıyor . Bu platform, bugüne kadar kullanıcılara 230BTC ödül dağıtmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Proje, Seattle merkezli bir şirket olan StormX, Inc. tarafından yönetiliyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar