İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Streamr (DATA) coin nedir?

Streamr, gerçek zamanlı veri analizini çalıştıran, bilgileri net ve anlaşılması kolay bir şekilde görüntüleyen görsel olarak çekici uygulamalar sağlayan bir bulut tabanlı platformdur.

Yeni bilgiler alınırken her saniye güncellenmekte olan bir raporu görüntülediğinizi düşünün. Streamr platformu tamda bu yüzden geliştirildi. Ağınızdaki kullanıcıların gerçek zamanlı haritalarını görüntüleyebilir veya her yeni bilgi parçasında hareket eden grafikleri güncellemek için veri akışları olarak izleyebilirsiniz. Bu teknoloji gerçekten etkileyici görünüyor.

Projeniz ne kadar büyük, küçük, karmaşık veya karmaşık olursa olsun, Streamr etkili bir şekilde veri işlemek için tasarlanmıştır. Platform kendi kripto para birimi olan DATA coin’i kullanmaktadır.

Streamr, gelişmiş bulut tabanlı platformunda çalışan gerçek zamanlı veri işleme uygulamaları oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir hizmettir. Kendi gelişmiş gerçek zamanlı uygulamanıza veya API’ye ihtiyacınız varsa, Streamr platformunu kesinlikle incelemelisiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Data coin 09.06.2018 Tarihinde Binance borsasına girş yapmıştır.

DATA coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar