İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

STZ Coin Nedir? | 99Starz Nedir? | STZ Coin Hakkında Bilgiler

99Starz, lonca oluşturma ve NFT kiralama yoluyla milyonlarca oyuncuya oyna-kazan oyun modelini getiren bir blok zinciri oyun ekosistemidir. Oyuncu ödüllerini en üst düzeye çıkarmaya ve işbirliğini kolaylaştırmaya olanak tanır. 99Starz, herkesin meta veri deposunun gig ekonomisine girmesine ve STZ jetonunu kullanarak blok zinciri oyunlarından gelir elde etmesine olanak tanır.

99Starz kurucuları, oyna-kazan oyunlarına giriş engelini düşürme ve oyuncuların blok zinciri oyun olan milyar dolarlık pazara girmelerine izin verme konusunda oldukça tutkuludur. 99Starz tarafından sağlanan multi-milyon dolarlık NFT kasasını kullanarak Axie Infinity, Sorare & F1 Delta Time ve REVV Racing gibi en popüler oyna-kazan oyunlarda NFT varlıklarını kiralamak için STZ jetonlarını kullanabilirsiniz.

Misyonu, diğer 99Starz topluluk üyeleriyle bir araya gelmenize, loncalar oluşturmanıza ve oyna-kazan oyunlarına hükmetmek için bireysel oyuncu becerisi, 99Starz NFT varlıkları ve bir topluluğun paylaşılan bilgisini kullanan güçlü bir NFT Getiri sistemi oluşturmanıza izin vermektir.

Tüm topluluk etkileşimleri, ödülleri paylaşan veya 99Starz NFT kasasından oyun varlıkları kiralayan oyuncular için değer odaklı bir değişim mekanizması olarak tasarlanan STZ belirteci tarafından desteklenmektedir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

STZ Coin Nedir?

STZ coin, ödülleri paylaşan, 99Starz NFT kasasından oyun varlıkları kiralayan veya 99Starz akademisi aracılığıyla öğrenen oyuncular için değer odaklı bir değişim mekanizması olacak şekilde tasarlanmıştır. STZ jetonlarının toplam arzı 99 milyondur. Gelecekte bu miktar kesinlikle aşılmayacaktır.

STZ Coin Nasıl Alınır?

STZ coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...