İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SubDAO (GOV) Coin Nedir? | SubDAO Network Nedir?

SubDAO, herhangi bir merkezi olmayan kuruluşun DAO’ları hızlı bir şekilde oluşturmasına ve yönetmesine izin verir. SubDAO, blok zinciri tabanlı dijital anlaşma imzalama, DAO sosyal ağ oluşturma, varlık yönetimi ve diğer araçlar ve hizmetler sağlayarak bir Web3.0 girişi olarak hizmet vermeyi planlıyor.

SubDAO = DAO Altyapısı + Elektronik sözleşme imzalama hizmeti + Zincirler arası cüzdan + Sosyal ağ

SubDAO Network Nedir?

SubDAO Network, Substrate çerçevesi ile geliştirilmiş, DAO yaratıcılarına ve katılımcılarına kuruluşlarının yönetiminde yardımcı olmak için DAO’nun oluşturulmasını, fon havuzu yönetimini, oylamayı ve özelleştirmeyi kolaylaştıracak bir araçlar zinciri sağlamayı amaçlayan Polkadot tabanlı bir DAO yönetim platformudur.

SubDAO Ağı dört bölümden oluşur:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • SubDAO Node
  • SubDAO Airfone SDK
  • SubDAO Smart Contract
  • SubDAO App

Ve bu ağda SubDAO akıllı sözleşmesinde Şablon Kitaplığı, Varlık Kasası ve SubDAO Koruması gibi birkaç bileşen bulunmaktadır

DAOWallet Nedir?

DAOWallet, Chrome’da cüzdan ödemesi, sosyal ağ iletişimi ve DAO yönetim işlevi içeren bir eklenti cüzdandır. Web2.0’ı Web3.0’a bağlamaya adanmıştır. Kullanıcılar, Twitter’da DAO oylamasına katılabilir, arkadaşlarıyla transfer ve işlem yapabilir ve kripto para birimi kırmızı paketleri vb. gönderebilir.

PolkaSign Nedir?

PolkaSign, elektronik sözleşme imzalama hizmeti veren güvenilir bir Web3.0 uygulamasıdır. PolkaSign, geliştirmek için hem blok zinciri hem de merkezi olmayan depolamayı içeren SubDAO ağına dayalı Substrate Framework’ü kullanır. Sözleşmenin imzası, imzalayanı, sözleşme dosya listesi vb. tüm detayları blok zinciri üzerinde akıllı sözleşme ile yazılır ve kötü niyetli olarak değiştirilemez. 

PolkaSign, Substrate dayalı herhangi bir zincirle değiştirilebilir ve elektronik anlaşmalı her türlü kuruluşa hizmet verir.

GOV Coin Nedir?

“Governance”ın kısaltması olan GOV, SubDAO ağının yerel belirtecidir. Toplam GOV arzı, yıllık %5 enflasyon oranı ile 1 milyardır.

GOV, ağ ücretlerini yerel olarak karşılamanın bir yolu olarak işlev görecektir. SubDAO ağı üzerinde DAO oluşturma, oylama, işlemler ve diğer zincir üstü davranışların yürütülmesi için kullanılmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yönetim

GOV sahiplerinin her biri, yönetişim eylemi, referandumlar, ağ yükseltmeleri, konsey seçimleri ve parametre ayarlamaları, entegrasyonlar, teşviklerdeki değişiklikler ve diğer tüm dahil olmak üzere yönetişim yoluyla SubDAO Ağının yönetimi ve idaresi ile ilgili tüm hususlarda oy kullanma yeteneğine sahip olacaktır.

Staking (Madencilik) Ödülleri / Ağ Teşviki

GOV, kullanıcıları Yönetişim Madenciliği programının bir parçası olarak ürünlerimizi denemeye teşvik etmek için bir belirteç olarak kullanılacaktır.

Hizmet / Ürün için Ödeme

Advertisement. Scroll to continue reading.

SubDAO, farklı türlerdeki basit ve karmaşık DAO organizasyonları için (Karar verme mekanizmaları ve yönetim mekanizmaları dahil) Şablon Kitaplığının Genel ve Profesyonel sürümünü başlatacaktır. DAO Şablonu, kullanmak için ücretli GOV gerektirir. SubDAO Hazinesi, geliştiricileri şablonlar geliştirmeleri için destekleyecek ve ödüllendirecek ve farklı GOV ücretleri için halktan ücret almalarına izin verecektir.

Akıllı Sözleşme

SubDAO Akıllı Sözleşme, DAO’nun yönetiminin özüdür. Akıllı sözleşmelerle, DAO’nun yönetişim davranışı, insan müdahalesi olmadan garanti edilebilir. SubDAO akıllı sözleşmesinde Template Library, Asset Vault ve SubDAO Guard gibi birkaç bileşen vardır.

GOV Coin Nasıl Alınır?

GOV Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...