İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SugarBounce (TIP) Coin Nedir? | TIP Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında Startup bölümüne giriş yapan TIP coin %35 oranında yükselişle listeleme öncesinde tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. TIP coin hakkında internette herhangi bir bigli ve yorum arayan kullanıcılar için bu yazımızı hazırladık.

SugarBounce, oyunun kurallarını değiştiren bir ekosistemdir: gelecek nesil için tüm NSFW eğlence ihtiyaçları için tek bir evrende tamamen merkezi olmayan ve zincirleme bir şekilde karşılamayı hedefliyorlar.

SugarBounce = Yetişkin Eğlence Platformu

Sugarbounce, yetişkinlere yönelik içeriği merkezden uzaklaştırmak ve kripto ve blok zincirinin nasıl güvenli ve etkili bir şekilde çalışabileceğini göstererek bu gelişmekte olan yetişkin eğlence pazarında öncü olmak amacıyla yeni nesil izleyicilerin tüm NSFW eğlence ihtiyaçları için eksiksiz bir ekosistem sağlamayı amaçlamaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Platform, yetişkin endüstrisinde çalışan insanların hayatlarını iyileştirmeye yöneliktir ve izleyicilere daha önce hiç görülmemiş bir deneyim sunmak için P2P akışı, IPFS ve NFT Tech’in bir birleşimini getirecektir.

TIP Coin Nedir?

TIP coin, Sugarbounce yerel ödeme ve yönetişim belirtecidir. Platforma güç vermesi ve zamanla değerlenmesi öngörülmektedir.

TIP Token Bilgileri

  • Token Adı: SugarBounce
  • Token Sembolü: TIP
  • Maksimum Arz:199,000,000
  • Token Türü: BEP20
  • Sözleşme: 0x40f906e19b14100d5247686e08053c4873c66192

TIP Token Nasıl Alınır?

TIP coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...