İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SugarBounce (TIP) Coin Nedir? | TIP Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında Startup bölümüne giriş yapan TIP coin %35 oranında yükselişle listeleme öncesinde tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. TIP coin hakkında internette herhangi bir bigli ve yorum arayan kullanıcılar için bu yazımızı hazırladık.

SugarBounce, oyunun kurallarını değiştiren bir ekosistemdir: gelecek nesil için tüm NSFW eğlence ihtiyaçları için tek bir evrende tamamen merkezi olmayan ve zincirleme bir şekilde karşılamayı hedefliyorlar.

SugarBounce = Yetişkin Eğlence Platformu

Sugarbounce, yetişkinlere yönelik içeriği merkezden uzaklaştırmak ve kripto ve blok zincirinin nasıl güvenli ve etkili bir şekilde çalışabileceğini göstererek bu gelişmekte olan yetişkin eğlence pazarında öncü olmak amacıyla yeni nesil izleyicilerin tüm NSFW eğlence ihtiyaçları için eksiksiz bir ekosistem sağlamayı amaçlamaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Platform, yetişkin endüstrisinde çalışan insanların hayatlarını iyileştirmeye yöneliktir ve izleyicilere daha önce hiç görülmemiş bir deneyim sunmak için P2P akışı, IPFS ve NFT Tech’in bir birleşimini getirecektir.

TIP Coin Nedir?

TIP coin, Sugarbounce yerel ödeme ve yönetişim belirtecidir. Platforma güç vermesi ve zamanla değerlenmesi öngörülmektedir.

TIP Token Bilgileri

  • Token Adı: SugarBounce
  • Token Sembolü: TIP
  • Maksimum Arz:199,000,000
  • Token Türü: BEP20
  • Sözleşme: 0x40f906e19b14100d5247686e08053c4873c66192

TIP Token Nasıl Alınır?

TIP coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...