İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SugarBounce (TIP) Coin Nedir? | TIP Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında Startup bölümüne giriş yapan TIP coin %35 oranında yükselişle listeleme öncesinde tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. TIP coin hakkında internette herhangi bir bigli ve yorum arayan kullanıcılar için bu yazımızı hazırladık.

SugarBounce, oyunun kurallarını değiştiren bir ekosistemdir: gelecek nesil için tüm NSFW eğlence ihtiyaçları için tek bir evrende tamamen merkezi olmayan ve zincirleme bir şekilde karşılamayı hedefliyorlar.

SugarBounce = Yetişkin Eğlence Platformu

Sugarbounce, yetişkinlere yönelik içeriği merkezden uzaklaştırmak ve kripto ve blok zincirinin nasıl güvenli ve etkili bir şekilde çalışabileceğini göstererek bu gelişmekte olan yetişkin eğlence pazarında öncü olmak amacıyla yeni nesil izleyicilerin tüm NSFW eğlence ihtiyaçları için eksiksiz bir ekosistem sağlamayı amaçlamaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Platform, yetişkin endüstrisinde çalışan insanların hayatlarını iyileştirmeye yöneliktir ve izleyicilere daha önce hiç görülmemiş bir deneyim sunmak için P2P akışı, IPFS ve NFT Tech’in bir birleşimini getirecektir.

TIP Coin Nedir?

TIP coin, Sugarbounce yerel ödeme ve yönetişim belirtecidir. Platforma güç vermesi ve zamanla değerlenmesi öngörülmektedir.

TIP Token Bilgileri

  • Token Adı: SugarBounce
  • Token Sembolü: TIP
  • Maksimum Arz:199,000,000
  • Token Türü: BEP20
  • Sözleşme: 0x40f906e19b14100d5247686e08053c4873c66192

TIP Token Nasıl Alınır?

TIP coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...