İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SVT Coin Nedir? | Solvent Nedir? | SVT Coin Hakkında Bilgiler

Solvent, NFT’leri Droplets olarak bilinen ve kullanıcıya anında likidite sağlayan değiştirilebilir jetonlara dönüştürmek için bir platformdur. NFT’ler için anlık likidite, kullanıcılara NFT’leri bugün olduğundan daha hızlı ticaret yapmaları için bir platform sağlayabilir. 

Droplets, Solana’daki AMM’lerde ve Serum sipariş defterlerinde takas edilebilir. Kullanıcılar, NFT’leri Çözücü kovalarında kullanmak için sahip oldukları Droplets miktarını takas edebilir veya doğrudan platformdan Droplets USDC karşılığında değiştirebilir. Ayrıca Droplets likiditelerini likidite havuzlarına yatırabilir ve likidite ödülleri kazanabilirler. Borç verme, krediler, NFT türevleri ve daha heyecan verici entegrasyonlar gibi özellikler yakında piyasaya sürülecek.

Solvent Özellikleri

  • NFT’lere Anında Likidite: Solvent, anında likidite elde etmek için NFT varlıklarınızı değiş tokuş edebileceğiniz bir anlık likidite platformudur. Serum’da takas edilebilen ve hatta USDC ile takas edilebilen bu NFT projesinin Droplets (değişebilir jetonlar) şeklinde anında likidite elde edersiniz.
  • Likidite Madenciliği ve Verim Çiftçiliği: NFT tüccarları, NFT’lerini Droplets ile değiştirebilir ve Atrix finans gibi AMM’lerdeki havuzlara likidite sağlayabilir. LP jetonları, SVT ödüllerini almak için de stake edilebilir. Likidite madenciliğine ödül olarak SVT platform belirtecinin %30’unu tahsis ettik.
  • SVT Stake Etme: SVT jetonu stake ederek jeton kazanılabilir.
  • Topluluk Yönetimi: SVT token sahipleri ayrıca topluluk yönetimine katılabilecek ve Solvent ve NFT likiditesinin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olacak.

SVT Coin Nedir?

SVT, Solvent platformu için yönetim belirtecidir. Platform para basma ücretlerinin bir kısmı, piyasadan SVT jetonlarını geri almak için kullanılacak ve SVT jetonunu stake eden sahiplere dağıtılacaktır.

Maksimum arz miktarı 100,000,000 SVT token’dir.

SVT Coin Nasıl Alınır?

SVT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...