İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SVT Coin Nedir? | Solvent Nedir? | SVT Coin Hakkında Bilgiler

Solvent, NFT’leri Droplets olarak bilinen ve kullanıcıya anında likidite sağlayan değiştirilebilir jetonlara dönüştürmek için bir platformdur. NFT’ler için anlık likidite, kullanıcılara NFT’leri bugün olduğundan daha hızlı ticaret yapmaları için bir platform sağlayabilir. 

Droplets, Solana’daki AMM’lerde ve Serum sipariş defterlerinde takas edilebilir. Kullanıcılar, NFT’leri Çözücü kovalarında kullanmak için sahip oldukları Droplets miktarını takas edebilir veya doğrudan platformdan Droplets USDC karşılığında değiştirebilir. Ayrıca Droplets likiditelerini likidite havuzlarına yatırabilir ve likidite ödülleri kazanabilirler. Borç verme, krediler, NFT türevleri ve daha heyecan verici entegrasyonlar gibi özellikler yakında piyasaya sürülecek.

Solvent Özellikleri

  • NFT’lere Anında Likidite: Solvent, anında likidite elde etmek için NFT varlıklarınızı değiş tokuş edebileceğiniz bir anlık likidite platformudur. Serum’da takas edilebilen ve hatta USDC ile takas edilebilen bu NFT projesinin Droplets (değişebilir jetonlar) şeklinde anında likidite elde edersiniz.
  • Likidite Madenciliği ve Verim Çiftçiliği: NFT tüccarları, NFT’lerini Droplets ile değiştirebilir ve Atrix finans gibi AMM’lerdeki havuzlara likidite sağlayabilir. LP jetonları, SVT ödüllerini almak için de stake edilebilir. Likidite madenciliğine ödül olarak SVT platform belirtecinin %30’unu tahsis ettik.
  • SVT Stake Etme: SVT jetonu stake ederek jeton kazanılabilir.
  • Topluluk Yönetimi: SVT token sahipleri ayrıca topluluk yönetimine katılabilecek ve Solvent ve NFT likiditesinin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olacak.

SVT Coin Nedir?

SVT, Solvent platformu için yönetim belirtecidir. Platform para basma ücretlerinin bir kısmı, piyasadan SVT jetonlarını geri almak için kullanılacak ve SVT jetonunu stake eden sahiplere dağıtılacaktır.

Maksimum arz miktarı 100,000,000 SVT token’dir.

SVT Coin Nasıl Alınır?

SVT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

MonkeyBall, öğrenmesi kolay, ustalaşması zor, heyecan verici, sıra tabanlı bir oyna-kazan futbol oyunu sunmak için yüksek üretim değeri olan çok oyunculu oyunları Solana blok...

Kripto Para

Apricot Solana’da kaldıraçlı verim çiftçiliğini destekleyen yeni nesil bir borç verme protokolüdür. Misyonu, kullanıcıları olumsuz yanlardan korurken verimi en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmaktır....

Kripto Para

Solice, Solana blok zinciri üzerine kurulmuş bir VR Metaverse’dir. Ekip, Blockchain ve DLT’nin tüm metaverse ekosistemi için gelecekteki altın temeller olacağına inanıyor. Solice’nin Hedefi,...

Kripto Para

Galaxy Fight Club (GFC) sadece bir avatar projesi değil, diğer tüm farklı NFT koleksiyonlarını tek bir platformda bir araya getiren gerçek zamanlı bir PvP...