İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Swarm açılmıyor! Swarm durduruldu hatası çözümü!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Swarm neden açılmıyor? Popüler konum bazlı sosyal medya aracı Swarm son günlerde bağlantı sorunları ile gündeme gelmeye başladı. Swarm açılmıyor yada mesaj gönderilemiyor hataları kullanıcıların biraz canını sıkmış durumda. Swarm uygulaması zaman zaman yarım kalan güncellemeler sırasında hata verebiliyor. Swarm durduruldu hatasının en büyük nedeni Swarm uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Android cihazlarda Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalamsıda  bu hataya neden olabiliyor.

Swarm durduruldu hatası nasıl çözülür;

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store'da Swarm uygulamasını aratıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada Swarm açılma yada mesaj gönderme sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapıp tekrar uygulamayı açmayı deneyiniz.

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Swarm uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bititkten sonra Swarm uygulamasına giriş yapınız ve mesaj atmayı deneyiniz sorun ortadan kalkmış olacaktır. Sorun devam ediyor ise uygulamayı telefonunuzdan kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyiniz.

Sizden gelenler;

Swarm neden açılmıyor, Swarm engellendi mi, Swarm giriş sorunu yaşıyorum, Swarm neden açılmaz, Swarm duruduruldu hatası alıyorum, Swarm hatası çözümü, Swarm açılma problemi nasıl çözülür, Swarm giriş yapamıyorum, Swarm uygulama açılmıyor, Swarm uygulamasına erişim yok ne yapabilirim?

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar