İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Swarm City (SWT) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Swarm City, Ethereum blok zincirinde kurulmuş bir ticaret platformudur. Platform, SWT simgesinin etrafında döner. Swarm City ile ilgili benzersiz şeylerden biri, verilerin cihazınızda yerel olarak depolanmasıdır. Merkezi veri tabanı yok. Ayrıca bir açık kaynak projesidir.

Bir hesap için kayıt olduktan sonra verileri cihazınızda yerel olarak saklayabilirsiniz. Swarm City‘de bir sonraki oturum açışınızda yedek dosyayı cihazınızdan geri yükleyebilirsiniz.

Swarm City, Antwerp’ten bir geliştirme ekibi ve Birleşik Devletler’den girişimciler tarafından kuruldu. Proje başlangıçta Arcade City olarak bilinen ademi merkeziyetçi bir dünya olarak başlatıldı. Arcade City için hazırlanan teknik inceleme, Ekim 2016’da çevrimiçi olarak çıktı.

Swarm City, insanların merkezi olmayan bir şekilde iletişim kurmalarını ve işlem yapmalarını sağlar. Diğer blok platformları gibi Swarm City‘de aracı veya güvenilir, merkezi bir platform bulunmamaktadır. Ethereum blok zincirine dayanan bir P2P ortamıdır.

Swarm City Başlıca Özellikleri

→ Herhangi bir kullanıcı hizmet veya mal taleplerini bir teklif olarak yayınlayabilir. Binicilik veya sağlık hizmetleri olsun, teklifiniz Swarm City ağına gönderilebilir.

→ Swarm City ile yatırım fonları alıcıya ulaşana kadar sistem tarafından emanete yatırılır.

→ Swarm City yönlendirme referans kodlarından %1 gelir elde edilir.

→ Swarm City, kişisel verileri toplamaya ihtiyaç duymadan çalışan bir itibar sistemine sahiptir. Platform, kişisel verileri hiçbir zaman kaydetmez, asla toplaması veya depolamaması için büyük bir anlaşma yapar.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar