İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Swarm City (SWT) coin nedir?

Swarm City, Ethereum blok zincirinde kurulmuş bir ticaret platformudur. Platform, SWT simgesinin etrafında döner. Swarm City ile ilgili benzersiz şeylerden biri, verilerin cihazınızda yerel olarak depolanmasıdır. Merkezi veri tabanı yok. Ayrıca bir açık kaynak projesidir.

Bir hesap için kayıt olduktan sonra verileri cihazınızda yerel olarak saklayabilirsiniz. Swarm City‘de bir sonraki oturum açışınızda yedek dosyayı cihazınızdan geri yükleyebilirsiniz.

Swarm City, Antwerp’ten bir geliştirme ekibi ve Birleşik Devletler’den girişimciler tarafından kuruldu. Proje başlangıçta Arcade City olarak bilinen ademi merkeziyetçi bir dünya olarak başlatıldı. Arcade City için hazırlanan teknik inceleme, Ekim 2016’da çevrimiçi olarak çıktı.

Swarm City, insanların merkezi olmayan bir şekilde iletişim kurmalarını ve işlem yapmalarını sağlar. Diğer blok platformları gibi Swarm City‘de aracı veya güvenilir, merkezi bir platform bulunmamaktadır. Ethereum blok zincirine dayanan bir P2P ortamıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Swarm City Başlıca Özellikleri

→ Herhangi bir kullanıcı hizmet veya mal taleplerini bir teklif olarak yayınlayabilir. Binicilik veya sağlık hizmetleri olsun, teklifiniz Swarm City ağına gönderilebilir.

→ Swarm City ile yatırım fonları alıcıya ulaşana kadar sistem tarafından emanete yatırılır.

→ Swarm City yönlendirme referans kodlarından %1 gelir elde edilir.

→ Swarm City, kişisel verileri toplamaya ihtiyaç duymadan çalışan bir itibar sistemine sahiptir. Platform, kişisel verileri hiçbir zaman kaydetmez, asla toplaması veya depolamaması için büyük bir anlaşma yapar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar