İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Swarm profil gizleme nasıl oluyor?

Popüler konum bazlı sosyal medya aracı Swarm kullanıcıları bazı ortamlarda Check-in yaptıklarında etraftaki kişilerin profilini görmesini istemeyebiliyor. Swarm bu gibi durumlarda etraftaki kişilerin profilinizi görmemesi için Profil Gizleme özelliğini barındırmaktadır. 

Bu seçenek sayesinde arkadaşlarınız Check-in yaptığınız mekanı görebiliyor ancak Check-in yaptığınız ortamdaki diğer Swarm kullanıcıları profilinizi göremiyorlar. Eğer arkadaşlarınızında Check-in yaptığınızı görmesini istemiyorsanız ona uygun ayarlamayı birazdan bahsedeceğimiz ekrandan yapabilirsiniz.

Swarm Profil Gizleme özelliği istediğiniz zaman kapatıp açabiliyorsunuz. Bir ortamda Swarm profiliniz gizlemek istiyorsanız aşağıdaki ayarları uygulamanız yeterli olacaktır.

– Swarm uygulamasını açıyoruz

Advertisement. Scroll to continue reading.

– Ayarlar

– Gizlilik Ayarları

– Check-in  /  "Halka açık olan, belli bir mekanda Check-in yapan kişiler listesinde benide göster" seçeneğini pasife alıyoruz

Bu işlem sonrasında Check-in yaptığımızda bulunduğumuz ortamdaki Swarm kulanıcıları profilimizi göremezler. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar