İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Symverse (SYM) Coin Nedir?

SymVerse, merkezi olmayan tanımlayıcı ve esnek kullanıcı yönetim sistemi desteği ile güvenilirliği ve rahatlığı en üst düzeye çıkaran benzersiz bir blok zincirine dayanan tescilli bir blockchain platformudur. SymVerse para biriminin kısaltması SYM’dir. Teknolojinin geldiği son noktada para piyasalarının arasında kripto para piyasası dikkatleri üzerine toplamaktadır. Sektöründe en hızlı blok teyitleri ile donatılmış ortak bir algoritma, gönüllü katılımı teşvik eden kullanıcılarına yönelik bir ödül sistemi ve verimli veri depolama teknolojisi ile hizmet vermektedir. Sym coin kim tarafından kurulmuştur?

SYM Coin Kurucusu Kimdir?

SYM coin kurucusu, Kore merkezli bir blockchain şirketi olan SymVerse, blok zincirinde devrim yaratmak amacıyla yeni bir proje geliştiriyor. Bu projede başarı sağlanırsa blok ağlarında ki işlemler çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilecek. Kore Blockchain Startup Association dernek Başkanı Soo-hyuk Choi, Bilgi ve İletişim Politikası Enstitüsü’nde araştırma görevlisi ve ARTHER D’de bilgi ve iletişim ekibinin lideri olarak görev yaptı. 2018’de oyun teorisine dayalı yeni nesil bir blok zinciri platformu geliştirmek için SymVerse’yi kurdu ve blok zinciri alanında aktif olarak devam etmektedir.

SYM Coin Haber

Kripto para işletim sistemi olarak yılın başında kurulan bu şirket, Kasım ayında bir etkinlik düzenlemiş ve etkinliğe birçok teknoloji ve blok zinciri firmasını davet edilmiştir. SymVerse CEO’su Choi Soo-hyuk ise yaptığı açıklamada; Şirketimiz merkezi olmayan ağlar üzerine uzun süredir çalışıyor. Oluşturduğumuz yeni ağ, daha yüksek hız ve fonksiyon vadediyor. Gerekli testler ise şirket çalışanlarımız tarafından devam ediyor şeklinde konuşmuştur.

Şirketin yayınladığı rapora göre, bu ağ kripto para işlemlerini daha da hızlandırabiliyor. Blok zinciri süreçlerinin işlem hızı ağda ki yoğunluğa göre gittikçe yavaşlayabiliyor ve bu teknolojinin önünde ki önemli bir engel olarak gösteriliyor. Eğer şirket vadettiği gibi bu ağda gerçekleştirdiğini blok zinciri ağına taşıyabilirse, teknoloji alanında devrim gerçekleştirmiş olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sym Coin Toplam Arz

Dolaşımdaki toplamda 66.969.061 SYM coin bulunmaktadır. Maksimum arz ise 1.000.000.000 SYM coin’dir.

SymVerse para biriminin kısaltması SYM olarak kullanılmaktadır. 1 SymVerse fiyatı şuanda listelerde 1,09 ₺ ve 1 SYM ‘nin dolar karşılığı fiyatı ise $0.15. Son 1 haftadaki değişim yüzdesi ise liste ve grafiklere göre +70,6% olarak görülmektedir. SymVerse token kripto para pazarında toplamda %0,001 oranında bir pazar payına sahip bulunmaktadır.

Sym Coin Yorum ve Analizleri

Coin analizleri kullanıcılar yönünden risk içermektedir ve asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Kripto para yorumlarını okuduktan sonra, yatırımcının ilgili kripto paralar hakkında daha ayrıntılı araştırma ve incelemeler yapması gerekmektedir.

Coin yorum analizleri okurken, yatırımcının mum Grafikleri hakkında en azından temel bilgi seviyesine sahip olması gerekir.

Kripto para analizlerinde sadece teknik analiz veya temel analizin yeterli olmayacaktır. Coin yorumları ve analizleri şahsi fikirlerdir, yatırımcılar kendi fikirlerini belirlemeli, ilgili kripto para için en doğru kararları kendileri vermelidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SYM coin telegram gruplarına katılarak kullanıcılar ile fikir alışverişinde bulunabilir ve güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Sym Coin Nereden Satın Alınır?

Sym token şuan için Bilaxy ve DigiFinex borsalarında işlem görmektedir. Sym token alım satımı yapmak için bu borsalardan bir tanesine katılabilirsiniz.

SYM token almak için Üye OL → Bilaxy

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...