İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Synthetix (SNX) Coin Nedir?

SNX, Synthetix protokolüne güç veren bir kripto para birimidir. Synthetix protokolü, Ethereum’da sentetik varlıkların alım satımını sağlar.

Synthetix, Ethereum üzerine inşa edilmiş, merkezi olmayan bir sentetik varlık ihraç protokolüdür. Bu sentetik varlıklar, sözleşmede kilitlendiğinde sentetik varlıkların (Synths) ihraç edilmesini sağlayan Synthetix Network Token (SNX) ile teminatlandırılır. Bu havuzlanmış teminat modeli, kullanıcıların Synth’ler arasında doğrudan akıllı sözleşmeyle dönüşüm gerçekleştirmesini sağlayarak, karşı taraf ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu mekanizma DEX’lerin yaşadığı likidite ve kayma sorunlarını çözer. Synthetix şu anda sentetik para birimlerini, kripto para birimlerini (uzun ve kısa) ve emtiaları desteklemektedir. SNX sahipleri, ağa yaptıkları katkıya bağlı olarak Synthetix.Exchange üzerindeki faaliyet yoluyla üretilen ücretlerin orantılı bir kısmını kendilerine ödediğinden, tokenlerini hisseye yatırmaya teşvik edilir.

SNX coin halka arzdan sonra 6 ay gibi kısa bir sürede yüzde 5000 yükselişi ile dikkatleri daha öncede üzerine çekmişti.

Synthetix (SNX) Coin 09.07.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Synthetix (SNX) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar