İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Syscoin (SYS) coin nedir? Geleceği var mı?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Syscoin (SYS) coin nedir? Yatırım yapılır mı? Hangi işlemlerde kullanılıyor geleceği var mıdır? Bu makalemizde bu soruları yanıtlayacağız.

Geleneksel para trasnfer işlemlerine alternatif olarak Peer to Peer nakit transfer sistemi olarak tanımlayabileceğimiz, e-ticaret için yoğun kullanılabilecek blok zinciri blockchain altyapısı ile geliştirilen bir kripto para olarak yaratılmıştır.

Syscoin Blockmarket Cüzdan, Syscoin’i göndermek ve almak, işlem günlüğünü listelemek ürünleri en güvenli yöntem ile satın almak ve satmak, bir satıcıdan alınan ürünlerin direkt olarak internet üzerinden satılması, şifrelenmiş mesajları başka kişilere gönderme imkanın sunan bir alt yapıdır.

Syscoin Blockmarket 12 Eylül 2017‘de hayata geçirilmiştir. Bitcoin gibi madenciliği yapılmaktadır. Maliyeti çok düşüktür.

SYS coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar