İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TANK Coin Nedir? | CryptoTanks Nedir? | TANK Coin Hakkında Bilgiler

Efsanevi 8 bitlik ‘Battle City’ oyununa aşina olabilirsiniz veya olmayabilirsiniz. Her iki durumda da, savaşmayı seviyorsanız bu platform ilginizi çekebilir. CryptoTanks , blockchain tabanlı yeni ETH ve Polygon oyunudur ve ücretsiz olarak kullanılabilir! Oyun, çok sevilen klasik tankların geliştirilmiş bir versiyonu olacak. Sadece oynayıp eğlenmekle kalmayacak, aynı zamanda gerçek değeri olan ödüller de kazanacaksınız.

Ekip için esas olan, oyundan gerçekten keyif alan uzun vadeli bir topluluk oluşturmaktır. İşte bu yüzden oyunda pek çok heyecan verici özellik olduğu söyleniyor, ancak onları henüz açıklamıyorlar.

CryptoTanks, Battle City’ye ne kadar benziyor?

Temel mekanikler benzer. Bir oyuncu düzinelerce CryptoTank arasından seçim yapmakta ve Savaş Alanında rakiplerle yüzleşmekte özgürdür. Ancak bu sadece bir savaş değil, birçok yeni özellik bu oyunu çok daha karmaşık hale getirecektir. Başlangıç ​​olarak, bariz olan DeFi yönünün yanı sıra, her Tank NFT’nin zırh, silah, hız ve tam özelleştirme modifikasyonu olacaktır. Değişen istatistikler her oyuncu için farklı oyun stillerine yol açacağından, bunlar kozmetik özellikler değildir. Oyunun ilerleyen bölümlerinde görevler ve oyuncu üsleri gibi özellikleri kullanıma sunulacak. Görevler, Haritanın ortasında $TANKS içeren bir ödül veya bir oyuncunun oyunu genel olarak kaybetse bile talep edebileceği yükseltmeleri ifade eder. Oyuncu üsleri, her oyuncunun sahip olacağı korunan kutular olacak ve ele geçirilirse oyuncu kaybedecek. Daha önce hiç görülmemiş bir oyun ile sizi en üst düzeyde tutacak ve oyunu çok daha öngörülemez hale getirecek bir çok özellik için ekip çok yoğun çalışıyor.

İlk TANK NFT’nizi Nasıl Alabilirsiniz?

Advertisement. Scroll to continue reading.

CryptoTanks, kullanıcılara bir NFT edinmek için çeşitli seçenekler sunuyor ve bunların tümü resmi web sitesinden geçer:

 • En kolay yol, TANK jetonlarını kullanarak Mağazadan bir tank satın almaktır .
 • Ayrıca, p2p marketplace aracılığıyla diğer kullanıcılardan bir NTF satın alınabilir.
 • Seçenek 3, bu oyundan çok emin değilseniz, piyasadan bir tank kiralayabilirsiniz.

CryptoTanks Nasıl Oynanır?

CryptoTanks oyunu çeşitli oyun, ödüller ve oyun modları sunar. Ödüllerine göre üç farklı savaş türü vardır.

 • Dereceli Savaşlar: Tankınızın seviyesini yükseltmek için kullanabileceğiniz savaş deneyimi puanları kazanabilirsiniz. Bu yeni taktikleri, birkaç püf noktasını test etme ve haritalara ve engellerine aşina olma fırsatı sağlayacaktır. Daha sonra $TANK ile açtığınız yükseltmeleri satın alabilmeniz için biraz Jeton kazanma zamanı gelecektir.
 • Jeton Savaşları: Henüz yeterince yetenekli değil misiniz? Burada, $TANK jetonları kazanırken daha da fazla pratik yapabilir, yeterince sahip olduğunuzda tankınızı satın aldığınız yükseltmelerle donatabilirsiniz.
 • Para Savaşı: Kendine güveniyor musun? İşte parlama zamanınız. Kazanan tüm oyunu alır’da diğer oyunculara Jeton yatırarak bir ödül havuzu oluşturabilirsiniz.

CryptoTanks hem takımlar hem de tek oyuncular için uygundur. İki ana oyun modu vardır:

 • Herkese Karşı Bir – Son kurtulan kazanır, tüm düşmanlar yok edilmelidir.
 • Takım oyunu – Takıma karşı Takım, iki takım yer alır.

Yani ister solo ister arkadaş grubunuzla oynayın, her iki şekilde de hem para kazanıp aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

TANK Coin Nedir?

Yeni başlayanlar için, oyunun kendisi Ethereum ağında olacağından TANK jetonu bir ERC-20 jetonu olacaktır. Endişelenmeyin, yerleşim katmanı Katman-2 çözümünde olacağından ve ücretler çok düşük olacağından ETH 2.0’ın sky-high gas ile işlem yapmamasını beklemek zorunda kalmayacaksınız.

TANK jetonu aşağıdaki dört şekilde kullanılabilir:

 • Bir CryptoTank satın almak ve tabii ki oyunun tadını çıkarmak için.
 • Yükseltmeleri satın alarak, çeşitli savaş türlerinden kazanılan savaş deneyiminin kilidini açarsınız.
 • TANK jetonlarınızı oyun içinde veya DEX’lerdeki likidite havuzlarında kullanın. DEX’lerde TANK/ETH havuzuna eklediğiniz likiditeden kazanılan daha fazla TANK jetonu veya LP jetonu kazanın.
 • Test sürüşü yapabilmek için bir CryptoTank kiralayın, önce satın almaktan pek emin değilseniz, sizin için mükemmel olanı bu olacaktır.

Toplam Token arzı 100 milyon olarak sabitlenmiştir ve gelecekteki dağıtımı önceden planlanmıştır.

TANK Coin Nasıl Alınır?

TANK Token satın almak için MEXC borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...