İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Teamfluencer Nedir? Nasıl Kullanılır?

Teamfluencer nedir? Henüz üniversite okuyan iki öğrencinin kurduğu Teamfluencer bir Nano influencer pazarlama platformudur. Dokuz kişilik bir ekiple çalışan Teamfluencer, kısa sürede mobil uygulama ve web platformunda yerini kurmuştur. Kullanıcılarını markalarla buluşturarak para kazanmalarını sağlayan platform olarak da tanımlayabiliriz.

Teamfluancer platformu kullanıcılarının sosyal medya hesapları üzerinden organik olarak marka, ürün tanıtımı yaparak para kazanmalarını sağlar. Mesela 500-2000 takipçiye sahip gerçek kişilerin yani nano- influencer’ların bir araya getirildiği bir sosyal medya pazarlama topluluğudur.

Teamfluencer ile sosyal medyada paylaşım yaparak kolayca para kazanabilirsiniz. Uygulamayı makale sonundaki bağlantılardan kolaylıkla indirebilir hemen paylaşım yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Teamfluencer İle Sosyal Medyada Para Kazan

Nano influancer sosyal medyada takipçi sayısı az ama organik ve gerçek olan kişilere verilen isimdir. Bu kişilere etkileyici hesap da diyebiliriz. Teamfluencer pazarlama topluluğuna ve kampanyalarına katılmanın ve nano influencer olmanın yöntemi oldukça kolay. Sosyal medyada Twitter ve İnstagram kullanıcısı hesabı olan ve isteyen herkes katılım gerçekleştirebilirler. Teamfluencer’in kampanyalarından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Teamfluencer uygulamasını ios ve android cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilir ve kayıt olarak siz de Teamfluencer dünyasına giriş yapabilirsiniz. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra profil penceresinde yaşadığınız şehir, yaş, okul ve cinsiyet bilgilerinizi ve sosyal medya kullanıcı adınızı girmeniz istenmektedir. Bu alanda verdiğiniz bilgilerle uyumlu olan kampanyalara başvuru yapabilirsiniz.

Telegram uygulaması üzerinden de gruba dahil olarak takip edebilirsiniz. Teamfluencer, platformda sadece kurumsal markaların değil girişimlerin ve kobilerin de influencer pazarlama yönteminde ulaşılabilir ve uygun maliyetli bir hizmet almasına imkan sağlıyor.

Teamfluencer Nasıl Çalışıyor?

Teamfluencer platformuna kayıt olmak isteyen marka veya kobiler kendi hedef kitlelerine uygun yaş, cinsiyet, ilgi alanı, konum gibi bilgileri belirtirler. Daha sonra seçtiği kriterlerdeki nano-mikro influencerlara marka veya isimleri ile ilgili paylaşım yaptırabiliyorlar.  Platform, bir pazaryeri mantalitesi ile markaların ve kobilerin teamfluencer üzerinden kendi influencer iş anlaşmaları sürecini yönetmelerini sağlıyor.

Nano-influencerlar ise Teamfluencer platformuna mobil uygulamalar yardımı ile kayıt olup özelliklerine uygun markaların iş anlaşması kampanyalarına başvuruda bulunabiliyorlar. Kullanıcılar, kendi sayfalarında yaptıkları paylaşım sonucunda önceden belirlenmiş ücreti almaya hak kazanıyorlar.

Teamfluancer İle Nasıl Para Kazanılır?

Teamfluancer platformunda bulunan kampanyalar türlerine göre değişiklik göstermektedir. Her kampanyanın minimum takipçi sınırı, yaş aralığı sınırı, okul ve cinsiyet gibi kriterleri mevcuttur. Belirtilen bu kriterlere göre kampanyadan kazanılacak olan kazanç da değişmektedir. Kampanyaya katılarak kazanacağınız ücret ise kampanya öncesi belirtilmektedir. Teamfluancer global anlamda 50 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Platform adını her geçen gün daha büyük bir kitleye duyurmaya devam ediyor.

Teamfluencer’de markalar ve kobiler ile yapılan kampanyaların katılım ücreti değişkenlik göstermekte sabit ücret uygulaması kullanılmamaktadır.

Teamfluancer Ödemeleri Nasıl Çekilir?

Teamfluencer’de kazandığınız ücret ise papara hesabınıza yollanır. Papara hesabı açmak çok kolay ve ücretsizdir bir işlemdir. Play Store ve App Store mobil marketlerinden uygulamayı indirebilir ve hesabınızı ücretsiz olarak açabilirsiniz. Daha sonra ve Papara Card’ınızı ücretsiz olarak sipariş edebilirsiniz.

‎Teamfluencer
‎Teamfluencer
Developer: Ilgim Ozturk
Price: Free

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Uygulama içerisinde tam ve gerçek zamanlı kullanıcılar bulunmaktadır. Bu kişiler, veri paylaşımları yaparak şehirler arası veyahut şehir içi yollar hakkında bilgileri sizlere ulaştırmaktadır. Anlık...

Uygulama

İnsanların yaşantıları içerisine sosyal medyanın ve internet teknolojilerinin girmesiyle gündelik hayatları farklı yönler almaya başlamıştır. Özellikle insanların birbirileri ile etkileşime girme yolları içerisinde dijital...

Uygulama

İnsanların gündelik hayatları içerisinde telefonların ve internetin yeri oldukça önemlidir. Son zamanlarda teknolojinin ortaya koymuş olduğu gelişim, kişilerin yaşantılarında bu tarz yeniliklerin ve değişimlerin...

Uygulama

Telefonların ve çeşitli mobil cihazların yeri insanların yaşantıları içerisinde yadsınılamaz derecede önemli bir hal almıştır. Aynı zamanda internetin ve dijital dünyanın kişilerin yaşantılarına entegre...