İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Thetan Arena (THG) Coin Nedir? | THG Coin Nasıl Kazanılır?

Thetan Arena, blockchain teknolojisine dayalı bir espor oyunudur. Arkadaşlarınızı toplayabilir, bir takım oluşturabilir, başkalarıyla savaşabilir ve sadece becerilerinizle para kazanabilirsiniz.

Thetan Arena’nın oynanışı, kişisel becerileriniz ve ekip çalışması arasındaki kombinasyon etrafında dönecek şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli oyun modelleri ile kendinize meydan okuyun: MOBa ve Battle Royale, aylık güncellemeler ve çekici ödüller çok yakında platforma eklenecektir.

Oyunu oynayarak NFT öğeleri kazabilir ve para kazanmak için pazarda satabilirsiniz.

THG Coin, oyun modları oynayarak ve diğer birçok etkinliğe katılarak elde edilebilecek ana oyun içi para birimidir.

Thetan Arena Projesi Nedir?

Thetan Arena’nın misyonu sadece bir e-spor oyunu değil, kripto sahiplerini oyuncular ve yayıncılarla buluşturan bir platform oyunu yaratmaktır. Bu üç bileşen, oyun oynamayı, paylaşmayı ve oyun içi eşler arası alışverişi dünya çapında ünlü yapan sürdürülebilir bir ekosistem yaratacaktır.

Bunu yapmak için Thetan Arena aşağıdakiler dahil üç şey yapmalıdır:

  1. Oynanış gerçekten çekici ve eğlenceli olmalı, oyuncuları uzun yıllar boyunca her gün oyuna katılmakla ilgilendirmelidir. Oyun, Guild, Guild Wars veya Guild Quest gibi oyuncuları birbirine bağlamaya yardımcı olan faydalı özelliklere sahip olmalıdır. Oyuncular, oyundaki minyatür bir toplum gibi bağlanmalı ve etkileşimde bulunmalıdır.
  2. Akış sistemi, yayıncıları doğrudan Facebook/Twitch/YouTube ve Thetan Arena’nın akış sistemi gibi popüler platformlara destekler. Oyuncular, yayıncıları ödüllendirmek için Thetan Coin (THC) veya Thetan Gem ($THG) kullanabilir.
  3. Dijital varlık sahipleri, oyuncularla derin bir bağa sahiptir. Bir oyuncu olabilirler ve mükemmel takımı oluşturmak için oyuncularla birlikte çalışan ve böylece üstün performans gösteren bir kazanan takım yaratan biri olabilirler. Thetan Arena, şeffaf ve kullanışlı hale getirmek için blok zinciri tabanlı bir platform sağlamayı destekleyecektir.

Thetan Arena Nasıl Oynanır?

Thetan Arena oyununu oynamak için thetanarena.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizde ekibinizle oynamaya başlayarak THG coin kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Unutmayın ekibiniz ne kadar güçlü olursa kazanma şansınız o kadar fazla olacaktır.

THG Coin Nasıl Alınır?

THG Coin maksimum arz miktarı 420,000,000 THG belirtecidir. İlk aşamada dolaşımda 29.400.000 THG token olacaktır. THG Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...