İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Thetan Arena (THG) Coin Nedir? | THG Coin Nasıl Kazanılır?

Thetan Arena, blockchain teknolojisine dayalı bir espor oyunudur. Arkadaşlarınızı toplayabilir, bir takım oluşturabilir, başkalarıyla savaşabilir ve sadece becerilerinizle para kazanabilirsiniz.

Thetan Arena’nın oynanışı, kişisel becerileriniz ve ekip çalışması arasındaki kombinasyon etrafında dönecek şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli oyun modelleri ile kendinize meydan okuyun: MOBa ve Battle Royale, aylık güncellemeler ve çekici ödüller çok yakında platforma eklenecektir.

Oyunu oynayarak NFT öğeleri kazabilir ve para kazanmak için pazarda satabilirsiniz.

THG Coin, oyun modları oynayarak ve diğer birçok etkinliğe katılarak elde edilebilecek ana oyun içi para birimidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Thetan Arena Projesi Nedir?

Thetan Arena’nın misyonu sadece bir e-spor oyunu değil, kripto sahiplerini oyuncular ve yayıncılarla buluşturan bir platform oyunu yaratmaktır. Bu üç bileşen, oyun oynamayı, paylaşmayı ve oyun içi eşler arası alışverişi dünya çapında ünlü yapan sürdürülebilir bir ekosistem yaratacaktır.

Bunu yapmak için Thetan Arena aşağıdakiler dahil üç şey yapmalıdır:

  1. Oynanış gerçekten çekici ve eğlenceli olmalı, oyuncuları uzun yıllar boyunca her gün oyuna katılmakla ilgilendirmelidir. Oyun, Guild, Guild Wars veya Guild Quest gibi oyuncuları birbirine bağlamaya yardımcı olan faydalı özelliklere sahip olmalıdır. Oyuncular, oyundaki minyatür bir toplum gibi bağlanmalı ve etkileşimde bulunmalıdır.
  2. Akış sistemi, yayıncıları doğrudan Facebook/Twitch/YouTube ve Thetan Arena’nın akış sistemi gibi popüler platformlara destekler. Oyuncular, yayıncıları ödüllendirmek için Thetan Coin (THC) veya Thetan Gem ($THG) kullanabilir.
  3. Dijital varlık sahipleri, oyuncularla derin bir bağa sahiptir. Bir oyuncu olabilirler ve mükemmel takımı oluşturmak için oyuncularla birlikte çalışan ve böylece üstün performans gösteren bir kazanan takım yaratan biri olabilirler. Thetan Arena, şeffaf ve kullanışlı hale getirmek için blok zinciri tabanlı bir platform sağlamayı destekleyecektir.

Thetan Arena Nasıl Oynanır?

Thetan Arena oyununu oynamak için thetanarena.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizde ekibinizle oynamaya başlayarak THG coin kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Unutmayın ekibiniz ne kadar güçlü olursa kazanma şansınız o kadar fazla olacaktır.

THG Coin Nasıl Alınır?

THG Coin maksimum arz miktarı 420,000,000 THG belirtecidir. İlk aşamada dolaşımda 29.400.000 THG token olacaktır. THG Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...