İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Thetan Arena (THG) Coin Nedir? | THG Coin Nasıl Kazanılır?

Thetan Arena, blockchain teknolojisine dayalı bir espor oyunudur. Arkadaşlarınızı toplayabilir, bir takım oluşturabilir, başkalarıyla savaşabilir ve sadece becerilerinizle para kazanabilirsiniz.

Thetan Arena’nın oynanışı, kişisel becerileriniz ve ekip çalışması arasındaki kombinasyon etrafında dönecek şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli oyun modelleri ile kendinize meydan okuyun: MOBa ve Battle Royale, aylık güncellemeler ve çekici ödüller çok yakında platforma eklenecektir.

Oyunu oynayarak NFT öğeleri kazabilir ve para kazanmak için pazarda satabilirsiniz.

THG Coin, oyun modları oynayarak ve diğer birçok etkinliğe katılarak elde edilebilecek ana oyun içi para birimidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Thetan Arena Projesi Nedir?

Thetan Arena’nın misyonu sadece bir e-spor oyunu değil, kripto sahiplerini oyuncular ve yayıncılarla buluşturan bir platform oyunu yaratmaktır. Bu üç bileşen, oyun oynamayı, paylaşmayı ve oyun içi eşler arası alışverişi dünya çapında ünlü yapan sürdürülebilir bir ekosistem yaratacaktır.

Bunu yapmak için Thetan Arena aşağıdakiler dahil üç şey yapmalıdır:

  1. Oynanış gerçekten çekici ve eğlenceli olmalı, oyuncuları uzun yıllar boyunca her gün oyuna katılmakla ilgilendirmelidir. Oyun, Guild, Guild Wars veya Guild Quest gibi oyuncuları birbirine bağlamaya yardımcı olan faydalı özelliklere sahip olmalıdır. Oyuncular, oyundaki minyatür bir toplum gibi bağlanmalı ve etkileşimde bulunmalıdır.
  2. Akış sistemi, yayıncıları doğrudan Facebook/Twitch/YouTube ve Thetan Arena’nın akış sistemi gibi popüler platformlara destekler. Oyuncular, yayıncıları ödüllendirmek için Thetan Coin (THC) veya Thetan Gem ($THG) kullanabilir.
  3. Dijital varlık sahipleri, oyuncularla derin bir bağa sahiptir. Bir oyuncu olabilirler ve mükemmel takımı oluşturmak için oyuncularla birlikte çalışan ve böylece üstün performans gösteren bir kazanan takım yaratan biri olabilirler. Thetan Arena, şeffaf ve kullanışlı hale getirmek için blok zinciri tabanlı bir platform sağlamayı destekleyecektir.

Thetan Arena Nasıl Oynanır?

Thetan Arena oyununu oynamak için thetanarena.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizde ekibinizle oynamaya başlayarak THG coin kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Unutmayın ekibiniz ne kadar güçlü olursa kazanma şansınız o kadar fazla olacaktır.

THG Coin Nasıl Alınır?

THG Coin maksimum arz miktarı 420,000,000 THG belirtecidir. İlk aşamada dolaşımda 29.400.000 THG token olacaktır. THG Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...