İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok dil seçeneği nasıl değiştiriliyor?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tik Tok dil seçeneği nasıl değiştiriliyor? TikTok hangi dilleri destekliyor? TikTok farklı dilde kullanılabilir mi? TikTok uygulama dili nasıl değiştiriliyor? TikTok uygulaması dil ayarları nasıl yapılıyor? Musically dil seçeneği nasıl değiştiriliyor? 

Tik Tok uygulaması 38 dil seçeneği ile destek vermektedir. Bu dil seçeneklerini kesintisiz ve net bir çeviri ile kullanabilirsiniz. Çevirilerde bazı problemler olsada TikTok ekibi her güncellemede dil seçeneklerinide iyileştiriyor.

TikTok 38 dil seçeneğinden birini hemen ayarlayabilirsiniz.

TikTok ( Musical.ly ) uygulamanızdaki ekran dilini değiştirmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Profil sayfanıza git
  2. Sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine dokunun
  3. “Ekran Ayarları” seçeneğini seçin ve
  4. “Diller” seçeneğine tıklayın

Belirlemek istediğiniz dil seçeneğini seçtikten sonra kaydedin ve kullanmaya başlayabilirsiniz. TikTok uygulaması Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Romanca, İtalyanca, Fransızca, Çince ve Rusça gibi bir çok dil desteği ile hizmet vermektedir. TikTok dil ayarları ile alakalı yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz. TikTok dil değiştirme makalemizin burada sonuna geldik bir sonraki makalede görüşmek dileğiyle…

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar