İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Dil Seçeneği Nasıl Değiştiriliyor? | TikTok Dil Ayarları

TikTok dil seçeneği nasıl değiştiriliyor? TikTok hangi dilleri destekliyor? TikTok farklı dilde kullanılabilir mi? TikTok uygulama dili nasıl değiştiriliyor? TikTok uygulaması dil ayarları nasıl yapılıyor?

Tik Tok uygulaması 38 dil seçeneği ile destek vermektedir. Bu dil seçeneklerini kesintisiz ve net bir çeviri ile kullanabilirsiniz. Çevirilerde bazı problemler olsa da TikTok ekibi her güncellemede dil seçeneklerini de iyileştiriyor.

Tiktok Dil Değiştirme

TikTok 38 dil seçeneğinden birini hemen ayarlayabilirsiniz.

TikTok dil değiştirme:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. Profil sayfanıza git
  2. Sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine dokunun
  3. “Ekran Ayarları” seçeneğini seçin ve
  4. “Diller” seçeneğine tıklayın

Belirlemek istediğiniz dil seçeneğini seçtikten sonra kaydedin ve kullanmaya başlayabilirsiniz. TikTok uygulaması Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Romanca, İtalyanca, Fransızca, Çince ve Rusça gibi bir çok dil desteği ile hizmet vermektedir. TikTok dil ayarları ile alakalı yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz. TikTok dil değiştirme makalemizin burada sonuna geldik bir sonraki makalede görüşmek dileğiyle…

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar