TikTok Hesap Kurtarma

 • Admin Admin

TikTok Hesap Kurtarma işlemi nasıl yapılır? TikTok hesabı nasıl geri alınıyor? TikTok hesap erişimini kaybettim ne yapabilirim? Eski TikTok hesabı nasıl geri alınır? Eski TikTok hesabı nasıl silinir?

TikTok uygulamasında hesabınıza bir şekilde giremiyorsanız hesabınızı kurtarmanız için bir seçenek sunulmaktadır. TikTok hesabınıza daha önceden bir telefon numarası kaydettiyseniz eski hesabınıza erişiminiz daha kolay olacaktır. TikTok hesabınızın şifresini kaybettiyseniz yada sosyal medya hesabı ile giriş yaptıysanız hesabınızı kurtarmak için belirttiğimiz yöntemi kullanabilirsiniz. 

TikTok hesabınızı şifre sıfırlama işlemi esnasında kaybettiyseniz TikTok Şifre Değiştirme makalemizi inceleyebilirsiniz.

Musically yeni adı ile TikTok uygulamasında hesabınız çalındı yada saldırıya uğradı ise geri almanın bir kaç yöntemi var. TikTok uygulamasında şifre değiştirerek hesbınızı kurtarmanız en basit yöntemdir. Ancak erişim olmayan ve bilgilerini hatırlamadığınız hesapları kurtarmanız biraz zor olabilir. TikTok hesap kurtarma yöntemleri nelerdir?

TikTok hesabınızda aşağıdaki şüpheli davranışları yaşıyorsanız;

 • Şifreniz, güvenlik e-postanız, ilişkili telefon numaranız değiştirildi
 • Kullanıcı adınız veya takma adınız değişti
 • Videolar sizin izniniz olmadan silindi / gönderildi
 • Yazmadığınız mesajlar gönderildi

Hesabınız saldırıya uğramış olabilir.

TikTok Hesabım saldırıya uğradıysa ne yapabilirim?

Hesabınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız, hesabınızın güvenliğini sağlamak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Parolayı değiştir: Tik Tok'ta, parola değiştirdikten sonra hacker otomatik olarak hesabınızdan çıkarılır. Şifreyi nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için TikTok şifre değiştirme makalesini okuyabilirsiniz.
 2. Hesap bilgilerini kontrol edin: Tik Tok ayarları altındaki “Hesabı Yönet” seçeneğini seçin, ilişkili hesap bilgilerinin doğru olup olmadığını kontrol edin.

Parolayı kendiniz değiştiremiyorsanız, uygulama içi Geri Bildirim ( App settings – Sorun Bildir ) aracılığıyla TikTok destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

TikTok hesap kurtarma makalemizi burada sonuna geldik farklı soru ve görüşleriniz için bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir → TikTok hayran arttırma


 • talin
  2 gün önce

  Çok güzel iykiacilmis

  0
 • Asli
  6 gün önce

  Tiktok şifremi unuttum ve tel yada e posta ile olmuyor yardımcı olabilir misiniz

  1
 • Admin
  Admin
  4 hafta önce

  Tüm sorularınızı Teknobur Soru Cevap bölümünden bize iletebilirsiniz – SoruCevap

  2
 • Hasan
  1 ay önce

  Eski hesabımı açamıyorum e posta yanlış diyor kullanıcı adı girdiğimde kabul etmiyor

  5
 • Aysun
  1 ay önce

  Bi turlu hesabimi açamıyorum sifre yanlis dedi mail yanlis dedi anlamadim ne yapmam gerekiyor

  6
 • Arzusu bozgeyik
  1 ay önce

  Numara değişimi yaptım hesaba giremiyorum numaraya kod gönderiyor e ben zaten o numarayı değiştirdim numara giriyorum şifre doğru ama eski telefon numarasına kod isteyip duruyor ne yapmalıyım

  8
 • Ekin
  2 ay önce

  Eski hesabima giremiyorum yardım edermisiniz

  7
 • Bayram
  2 ay önce

  tik toku yükledigimde nasıl açtıgımı bilmiyorum unuttum hesabımdan çıkış yapmış güncelledikten sonra eski hesabımı geri nasıl açabilirim yardımcı ola bilirmisiniz yanlışlıkla yeni hesap açtım açtım yeni hesabı sildim ama şifremi unuttum dedim yeni açtıgım hesabı geri getiriyor yardımcı olurmusunuz

  9
 • salih duman
  2 ay önce

  eski hesabımı açamıyorum lütfen bana yardimci olurmusunuz

  15