İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok ilgilenmiyorum özelliği nedir?

Tik Tok ilgilenmiyorum seçeneği ne işe yarıyor? Yanlışlıkla ilgilenmiyorum dediğimizde ne oluyor? Tik Tok eski adı ile Musically uygulamasında her kısa video hoşumuza gitmeye biliyor. Bazen de aynı müzik ve dublajlardan sıkılabiliyoruz. Bu gibi durumlarda kısa video izlerken videonun üstüne parmağınızı basılı tutarsanız bu video ile ilgilenmiyorum demiş oluyorsunuz. 

Tik Tok uygulaması genelde ana sayfada bizim sık izlediğimiz videolara benzer videolar çıkarmaktadır. Yani ana sayfada gelen videolar bizim ilgimizi çeken videoların benzeridir. Bir videoya basılı tutup ilgilenmiyorum dediğimizde o videoya benzer videolar artık karşımıza çok nadir çıkacaktır.

Tik Tok uygulamasında yanlışlıkla ilgilenmiyorum derseniz aynı videoya çift tıklayarak beğenebilir ve seçeneği iptal etmiş olursunuz. Tik Tok uygulamasında yanlışlıkla beğeni attığınızda karşı tarafa bu konuda bildirim gitmektedir. Tik Tok ilgilenmiyorum seçeneğinde böyle bir bildirim yoktur.

İlgilenmiyorum seçeneğini kullandığınızda ana sayfa video akışınız oldukça fazla etkileneceğinden ilgi alanınızda olan bir videoyu ilgilenmiyorum olarak işaretlemeyiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Daha önce ilgilenmiyorum dediğiniz bir video tarzının yeninden ana sayfanızda çıkmasını istiyorsanız benzer bir kaç video ya beğeni atmanız yeterli olacaktır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. Jamesguism

    Ekim 13, 2018 at 3:13 am

    I bookmarked it to my bookmark webpage list and will be checking back soon.

  2. Levent

    Ağustos 20, 2021 at 3:37 pm

    tiktok ta yanlışlıkla ilgilenmiyorum dedim artık o videolar çıkmıyor ne yapabilirim?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar