İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok ilgilenmiyorum özelliği nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tik Tok ilgilenmiyorum seçeneği ne işe yarıyor? Yanlışlıkla ilgilenmiyorum dediğimizde ne oluyor? Tik Tok eski adı ile Musically uygulamasında her kısa video hoşumuza gitmeye biliyor. Bazende aynı müzik ve dublajlardan sıkılabiliyoruz. Bu gibi durumlarda kısa video izlerker video'nun üstüne parmağınızı basılı tutarsanız bu video ile ilgilenmiyorum demiş oluyorsunuz. 

Tik Tok ( Musically ) uygulaması genelde ana sayfada bizim sık izlediğimiz videolara benzer videolar çıkarmaktadır. Yani ana sayfada gelen videolar bizim ilgimizi çeken videoların benzeridir. Bir videoya basılı tutup ilgilenmiyorum dediğimizde o video benzerleride artık karşımıza çok nadir çıkacaktır.

Tik Tok uygulamasında yanlışlıkla ilgilenmiyorum derseniz aynı videoya çift tıklayarak beğenebilir ve seçeneği iptal etmiş olursunuz. Tik Tok uygulamasında yanlışlıkla beğeni attığınızda karşı tarafa bu konuda bildirim gitmektedir. Tik Tok ilgilenmiyorum seçeneğinde böyle bir bildirim yoktur.

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Jamesguism

    Ekim 13, 2018 at 3:13 am

    I bookmarked it to my bookmark webpage list and will be checking back soon.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar