İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Profilini Ziyaret Edenler! | Gizli Takipçi Öğrenme!

Tik Tok profilini ziyaret edenler nasıl görünür? Sosyal paylaşım platformlarında herkesin aklında olan net soru profilimi kimler ziyaret ediyor? Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan TikTok uygulaması ile alakalı akıllardaki sorulara makalelerimizde yanıt vermeye devam ediyoruz. Sosyal paylaşım sitelerind en çok merak edilen konulardan bir taneside profilinizi ziyaret edenleri görme dürtüsüdür. 

TikTok Profilini Ziyaret Edenler Görülür Mü?

Maalesef sosyal paylaşım siteleri bu gizliliği özellik olarak bir türlü sunma kararını veremedi.

Aslında bir bakıma haklılar bu tarz bir ifşa kullanıcı sayısında ciddi oranda gerileme sağlayabilir. TikTok uygulaması diğer sosyal paylaşım platformlarına ek olarak üye olmayan kullanıcılarında platformu kullanmasına olanak tanıyor. 

Platformu kullanmanın yanı sıra videoları beğenebiliyor, ilgilenmeyebiliyor yada paylaşabiliyorsunuz. Bu durumda TikTok profili ziyaret edenleri kestirmek hiçte kolay olmayacaktır. Bakalım platform bu tarz bir yeniliğe gidecek mi? Tik Tok profilini ziyaret edenler nereden görünüyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar