İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok profilini ziyaret edenler!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tik Tok profilini ziyaret edenler nasıl görünür? Sosyal paylaşım platformlarında herkesin aklında olan net soru profilimi kimler ziyaret ediyor? Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan TikTok uygulaması ile alakalı akıllardaki sorulara makalelerimizde yanıt vermeye devam ediyoruz. Sosyal paylaşım sitelerind en çok merak edilen konulardan bir taneside profilinizi ziyaret edenleri görme dürtüsüdür. 

Maalesef sosyal paylaşım siteleri bu gizliliği özellik olarak bir türlü sunma kararını veremedi.

Aslında bir bakıma haklılar bu tarz bir ifşa kullanıcı sayısında ciddi oranda gerileme sağlayabilir. TikTok uygulaması diğer sosyal paylaşım platformlarına ek olarak üye olmayan kullanıcılarında platformu kullanmasına olanak tanıyor. 

Platformu kullanmanın yanı sıra videoları beğenebiliyor, ilgilenmeyebiliyor yada paylaşabiliyorsunuz. Bu durumda TikTok profili ziyaret edenleri kestirmek hiçte kolay olmayacaktır. Bakalım platform bu tarz bir yeniliğe gidecek mi? Tik Tok profilini ziyaret edenler nereden görünüyor?

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar