İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok tepki ver nasıl yapılır? Reaction

TikTok tepki ver nasıl yapılır? TikTok yeni özellik nasıl kullanılıyor? TikTok tepki ver özelliği nasıl kullanılıyor? TikTok videolara tepki verme nasıl yapılıyor? TikTok video üstü tepki verme nasıl çalışlıyor. TikTok Reaction özelliği nedir? TikTok tepki ver özelliği nedir nasıl kullanılır?

Popülerliği her geçen gün artan TikTok uygulamasında yeni bir güncelme ile Tepki Ver özelliği kullanıma sunulmuştur. Musically tepki ver özelliği sayesinde izledğiniz videolara anında tepki verebiliyorsunuz. Ekranın isteğiniz bölgesinde çekmiş olduğunuz tepki videosu yayınlanıyor. TikTok videolara Tepki ver ( Reaction ) özelliğinin kullanımı oldukça basittir. Tekpi göstermeye hazır mısınız?

Herhangi bir videoya tepki vermek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır. TikTok videolara nasıl tepki verilir?

Tik Tok tepki ver nasıl çalışıyor?

→ Tepki vermek isteğiniz videoya tıklayın

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Sağ kısımdaki seçeneklerden Paylaş seçeneğini tıklayın

→ Açılan seçeneklerden Tepki Ver seçeneğini seçin ve anında videoya tepki verin.

Tepki ver özelliği izlediğiniz video ile aynı uzunlukta olmalıdır. Kayıt tuşuna bastığınızda tepki ver özelliği devreye girmiş olacaktır video ile senkronize bir şekilde tepki videosu çekebilirsiniz.

TikTok tepki ver özelliği ile alakalı yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. hüseyin

    Eylül 14, 2018 at 2:17 am

    uygulamayla ilgili tüm sorunların çözümü var teknoburda

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar