İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok tepki ver nasıl yapılır? Reaction

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

TikTok tepki ver nasıl yapılır? TikTok yeni özellik nasıl kullanılıyor? TikTok tepki ver özelliği nasıl kullanılıyor? TikTok videolara tepki verme nasıl yapılıyor? TikTok video üstü tepki verme nasıl çalışlıyor. TikTok Reaction özelliği nedir? TikTok tepki ver özelliği nedir nasıl kullanılır?

Popülerliği her geçen gün artan TikTok uygulamasında yeni bir güncelme ile Tepki Ver özelliği kullanıma sunulmuştur. Musically tepki ver özelliği sayesinde izledğiniz videolara anında tepki verebiliyorsunuz. Ekranın isteğiniz bölgesinde çekmiş olduğunuz tepki videosu yayınlanıyor. TikTok videolara Tepki ver ( Reaction ) özelliğinin kullanımı oldukça basittir. Tekpi göstermeye hazır mısınız?

Herhangi bir videoya tepki vermek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır. TikTok videolara nasıl tepki verilir?

Tik Tok tepki ver nasıl çalışıyor?

→ Tepki vermek isteğiniz videoya tıklayın

→ Sağ kısımdaki seçeneklerden Paylaş seçeneğini tıklayın

→ Açılan seçeneklerden Tepki Ver seçeneğini seçin ve anında videoya tepki verin.

Tepki ver özelliği izlediğiniz video ile aynı uzunlukta olmalıdır. Kayıt tuşuna bastığınızda tepki ver özelliği devreye girmiş olacaktır video ile senkronize bir şekilde tepki videosu çekebilirsiniz.

TikTok tepki ver özelliği ile alakalı yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. hüseyin

    Eylül 14, 2018 at 2:17 am

    uygulamayla ilgili tüm sorunların çözümü var teknoburda

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar