Kapat

TikTok video ekleme

Anasayfa
Çözüm TikTok video ekleme

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen yeni ismi ile TikTok uygulamasının kullanımı ile alakalı bir çok soru işareti var. Bu makalemizde TikTok uygulamasına Video ekleme, video silme, takipçi kazanma, takipçi silme yeni video oluşturma vb. özelliği sizler ile paylaşacağız.

TikTok uygulamasının kullanımı esasında oldukça basittir. Videolar 15sn ile sınırlıdır. Seçtiğiniz müzik indir eşliğinde yada popüler seslendirmeleri canlandırarak video çekebilir ve eğlenceli videolar oluşturarak takipçi sayınızı hızlı bir şekilde arttırabilirisiniz. Diğer sosyal paylaşım platformlarına benzer bir yapıya sahip olan TikTok uygulamasına video ekleme işlemi ortalama 1dk sürmektedir. TikTok uygulaması ile alakalı sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

TikTok Video Silme makalemizden paylaşımda olan yada hatalı paylaştığınız videolarınızı nasıl silebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

TikTok video eklemek için adımları takip edeblirsiniz;

– Uygulamaya giriş yapıyoruz

– Alt kısımda bulunan artı ( + ) simgesine tıklıyoruz

– Karşımıza video ekranı çıkıyor

– Burada üst kısımdan Bir Ses Seçin seçeneğini seçip popüler ses kayıtları ile video çekebiliriz

– Ses seçimi yapmıyor isek ekran alt kısmından 0,1x 0,5x 1x 2x 3x seçeneklerin video hızını seçerek devam edebiliriz

– Ekran sağ kısmından ekran parlaklığı ve efektleri seçebilir ve video görüntüsünü özelleştirebiliriz

– Son olarak ekran alt orta kısmında bulunan Kamera simgesine basılı tutarak video çekme işlemini baştabiliriz. Parmağımızı çektiğimizde video kayıt işlemi bitmiş olacaktır

– Video çekimi bitince ileri seçeneği ile video başlığı ve etiketleri giriyoruz. Artık tek yapmamız gereken kayıt ettiğimiz video formatını yayınlamak olacaktır.

Kısa video konusunda her geçen gün popülerliğini arttıran TikTok uygulaması ile kısa video paylaşımı yaparak popülerliğinizi arttırabilir. Kısa sürede yüksek kitlelere ulaşabiliriniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Android Google Play eski uygulamalarımı nasıl bulurum?

“TikTok video ekleme” üzerine 1 yorum

  1. Hazır video ya müzik ekleyebiliniyo mu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir