Kapat

TikTok video silme!

Anasayfa
Çözüm TikTok video silme!

TikTok video silme nasıl yapılıyor? TikTok video silme seçneği nerededir? TikTok videoları nasıl siliniyor? Musically video silme nasıl yapılıyor? Musically video nasıl silinir?

TikTok uygulamasında daha önceden çektiğimiz ve yayınladığımız videoların tamamını silme seçeneği şuan için maalesef aktif değil belkide bunu güvenlik açısından kullandırmıyor olabilirler. Çekmiş olduğunuz tiktok videolarını tek tek silebilirsiniz. Hesap erişiminiz yok ise tiktok video silme konusunda şuan için elinizden birşey gelmeyecektir. öncelikle tiktok hesap kurtarma seçeneği ile hesabınızı geri almanız gerekmektedir. TikTok video silme sorunlarınızı SoruCevap platformundan bize yazabilirsiniz.

Daha önce çektiğimiz tiktok videosunu tek olarak silmek için aşıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Tik Tok video silme nasıl yapılıyor?

TikTok uygulamasında daha önce paylaştığınız bir videoyu silmek için sileceğiniz videoya dokunun ve sağ alt köşedeki ok tuşuna basın menüden “SİL” seçeneğini seçerek videoyu kalıcı olarak silebiliriniz. Sildiğiniz videoları tekrar geri getiremeyeceğinizi hatırlatmak isteriz. Silinen tiktok videoları kesinlikle kurtarılmamaktadır.

TikTok arama geçmişi nasıl siliniyor? TikTok hareket dökümü ve arama geçmişinizi nasıl silebileceğinizi TikTok Geçmişi Temizleme makalemizden öğrenebilirsiniz.

TikTok Musically uygulaması ile alakalı merak ettiğiniz konuları bize yorum kısmından yazabilirsiniz. TikTok video silme konusunda yaşadığınız sorunları iletişim kısmından bize bildirebilirsiniz. TikTok video silme makalemizin sonuna geldik yeni konular için sağ alt köşeden abone olabilirsiniz.

TikTok video silme konusunda yaşadığınız sorunları bize Soru Cevap platformundan yazabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  TikTok Beğeni Geçmişini Görme

“TikTok video silme!” üzerine 8 yorum

  1. Yağmur Ölekli says:
  2. Ayhan says:
  3. Sinem says:
  4. Tuğba güner says:
  5. Ahmet says:
  6. Mehmet says:
  7. Nusya says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir