Kapat

TikTok Video İndirme

Anasayfa
Çözüm TikTok Video İndirme

TikTok’da telefona video nasıl indirilir? Popüler kısa video paylaşım uygulaması TikTok’da telefona video kaydetme işlemi en çok merak edilen konul arasında yer alıyor.

TikTok’da galeriye indirmek istediğiniz video, paylaşan kişi tarafından indirmeye kapatılmadı ise telefonunuza rahatlıkla indirebilirsiniz. TikTok platformunda video indirme için platforma entegre bir özellik bulunmaktadır.

TikTok’da video kaydetme işlemi için sırası ile adımları takip edin;

→ İndirmek istediğiniz videoyu açın

→ Sağ taraftaki Paylaş butonuna tıklayın

→ Açılan seçeneklerden Kaydet seçeneğini seçin ve video telefonunuza indirilsin.

TikTok uygulamasında izlediğiniz bir video paylaşan kişi tarafından indirmeye kapatıldı ise beğendiğiniz yada ilginizi çeken bir videoyu telefonunuza kaydetmek için ek bir uygulama kullanmanız yada android ekran görüntüsü kaydetme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Biz bu makale devamında size bu konuda yardımcı olacak bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulama sayesinde TikTok uygulamasında dilediğiniz videoyu telefonunuza indirebileceksiniz. TikTok video indirme işlemi yardımcı uygulama olamdan şuan için yapılamıyor.

Öncelikle TikTok video kaydetme işlemi için uygulamasını bağlantıdan telefonunuza indiriniz.

Daha sonra yapmanız gereken tek şey TikTok uygulamasında beğendiğiniz ilginizi çeken video bağlantısını kopyalayıp program içerisine yapıştırmak olacaktır.

Video kısa süre içerisinde telefonunuza indirilecektir. Bu bahsettiğimiz yöntem TikTok üzerinde farklı bir kişiye ait video kaydetme indirme işleminde kullanılmaktadır.

TikTok galeriye video indirme makalemizin sona geldik yeni makaleler gelmeye devam edecek takip kalın. TikTok uygulamasına video indirme ile alakalı sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Ekran Kartı Dod 43 Hatası | Çözüm

“TikTok Video İndirme” üzerine 8 yorum

  1. Cenk says:
  2. Hans says:
  3. Mike says:
  4. Aditya says:
  5. Mhiari says:
  6. Melih says:
  7. Sanaz says:
  8. Yusuf tuna says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir