Tik Tok video indirme

  • Admin Admin

Son zamanların en popüler video uygulamalarından biri olan Musical.ly uygulamasında yeni bir güncelleme ile TikTok ile birleşme sağlandı. Bu birleşme sonrasında TikTok uygulamasında video indirme galeriye video kaydetme işlemi en çok merak edilen konul arasında yer alıyor. 

TikTok uygulamasında beğendiğiniz yada ilginizi çeken bir videoyu telefonunuza kaydetmek için ek bir uygulama kullanmanız yada android ekran görüntüsü kaydetme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Biz bu makalemizde size bu konuda yardımcı olacak bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulama sayesinde TikTok uygulamasında dilediğiniz videoyu telefonunuza indirebileceksiniz. TikTok video indirme işlemi yardımcı uygulama olamdan şuan için yapılamıyor.

Öncelikle TikTok video kaydetme işlemi için uygulamasını bağlantıdan telefonunuza indiriniz.

Daha sonra yapmanız gereken tek şey TikTok uygulamasında beğendiğiniz ilginizi çeken video bağlantısını kopyalayıp program içerisine yapıştırmak olacaktır.

Video kısa süre içerisinde telefonunuza indirilecektir. Bu bahsettiğimiz yöntem TikTok üzerinde farklı bir kişiye ait video kaydetme indirme işleminde kullanılmaktadır.

TikTok uygulamasına video indirme ile alakalı sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz.


  • Cenk
    2 gün önce

    Musically yeni adı ile tiktok uygulamasında bilgisayara nasıl video indirebilirim. Ekran kayıt uygulamaları ile sağlıklı olmuyor. Tiktok video indirme programı var mıdır?

    0