Kapat

TikTok video indirme

Anasayfa
Çözüm TikTok video indirme

Tik Tok video indirme nasıl yapılıyor? TikTok uygulamasın video telefona nasıl indirilir? Tik Tok video indirme sorunu çözümü! Musically video indirme? 

Son zamanların en popüler video uygulamalarından biri olan Musical.ly uygulamasında yeni bir güncelleme ile TikTok ile birleşme sağlandı. Bu birleşme sonrasında TikTok uygulamasında video indirme galeriye video kaydetme işlemi en çok merak edilen konul arasında yer alıyor. 

Tik Tok uygulamasında indirmek istediğiniz video, paylaşan kişi tarafından indirmeye kapatılmadı ise telefonunuza rahatlıkla indirebilirsiniz. TikTok platformunda video indirme için platforma entegre bir özellik bulunmaktadır. TikTok telefona video indirme işlemi için adımları takip ediniz.

→ İndirmek istediğiniz videoyu açın

→ Sağ taraftaki Paylaş butonuna tıklayın

→ Açılan seçeneklerden Kaydet seçeneğini seçin ve video telefonunuza indirilsin.

 

TikTok uygulamasında izlediğiniz bir video paylaşan kişi tarafından indirmeye kapatıldı ise beğendiğiniz yada ilginizi çeken bir videoyu telefonunuza kaydetmek için ek bir uygulama kullanmanız yada android ekran görüntüsü kaydetme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Biz bu makale devamında size bu konuda yardımcı olacak bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulama sayesinde TikTok uygulamasında dilediğiniz videoyu telefonunuza indirebileceksiniz. TikTok video indirme işlemi yardımcı uygulama olamdan şuan için yapılamıyor.

Öncelikle TikTok video kaydetme işlemi için uygulamasını bağlantıdan telefonunuza indiriniz. TikTok video indirme

Daha sonra yapmanız gereken tek şey TikTok uygulamasında beğendiğiniz ilginizi çeken video bağlantısını kopyalayıp program içerisine yapıştırmak olacaktır.

Video kısa süre içerisinde telefonunuza indirilecektir. Bu bahsettiğimiz yöntem TikTok üzerinde farklı bir kişiye ait video kaydetme indirme işleminde kullanılmaktadır.

TikTok video indirme makalemizin sona geldik yeni makaleler gelmeye devam edecek takip kalın. TikTok uygulamasına video indirme ile alakalı sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

“TikTok video indirme” üzerine 7 yorum

  1. Cenk says:
  2. Hans says:
  3. Mike says:
  4. Aditya says:
  5. Mhiari says:
  6. Melih says:
  7. Sanaz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir