İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok Video tersten oynat özelliği nasıl kullanılıyor?

Tik Tok Video tersten oynat özelliği nasıl kullanılıyor? TikTok tersten oynat nasıl yapılıyor? TikTok tersten oynatılan videolar nasıl çekilir? TikTok görüntüyü tersten oynatma nasıl yapılıyor?

Popüler kısa video paylaşım uygulaması TikTok yeni özellikleri ve eski popüler özellikleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Takipçilerimizin TikTok tersten oynat özelliği hakkında sorduğu sorulara bu makalemizde cevap vermek isteriz. TikTok tersten oynat özelliği ilgi çekici video oluşturmak için kullanılıyor. Çok farklı videolar çekilebilen TikTok tersten oynat özelliğini daha önce denemediniz mi? Bu özellik sayesinde çekilmiş ve oldukça yaratıcı videolar var.

TikTok video tersten oynatma özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle video çekmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli ayarları yaparak video yapılandırması ile tersten oynat özelliği aktif edebilirsiniz.

Tik Tok Video tersten oynat özelliği nasıl kullanılıyor?

→ İlk olarak 15sn uzunluğunda bir video çekiyoruz. ( Tersten oynat özelliğini kullanacağımızdan hareketli bir video daha eğlenceli olacaktır )

→ Video çekim işlemi bittiğinde ekranın sol alt köşesindeki Saat Simgesine tıklıyoruz

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Ekrana efektler gelecektir. Zaman Efektleri seçeneğini seçiyoruz.

→ Ters Çevirilmiş seçeneğini tıkladığımızda artık video tersten oynatılacaktır. Sağ üst köşeden Kaydet diyoruz ve videomuz hazır hale geliyor.

TikTok videolarını tersten oynatma konusunda yaşadığınız sorunları bize soru sor platformundan iletebilirsiniz.

TikTok uygulamasında paylaşılan videolar ile eğlenceli TikTok tepki videoları çekebilirsiniz. TikTok tepki ver özelliğinin kullanılışını Tik Tok tepki ver nasıl çekilir makalemizden inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 14, 2018 at 2:15 am

    teknobur sayesinde tiktok uygulamasının herşeyini öğrendik 🙂

  2. fatih

    Eylül 14, 2018 at 2:16 am

    uygulamanın bir çok özelliği var süper

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar