İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

TikTok 1 Milyon Yıldız Yetenek Yarışması

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yeni bir yarışma ile adından söz ettirmeye devam ediyor. TikTok 100 bin TL para ödüllü kısa video yarışması ile Türkiye’de daha fazla kullanıcı sayısına hitap etmeyi hedefliyor.

TikTok 1 Milyon Yıldız Yetenek Yarışması

TikTok video yetenek yarışması birincisine 100  bin TL para ödülü vermesinin yanı sıra dereyece giren kullanıcılara belirli günlerde ana sayfada video önerilmesi ve ücretsiz tanıtım gibi ödüllerde dağıtacaktır.

Yarışma 20-29 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Sonuçlarının 31 Ekim’de açıklanacaktır.

Yarışma için herhangi bir kategori belirtilmemiştir. İsteyen herkes bu yarışmaya katılabilir ve para ödülünü kazanabilir. İlgi duyduğunuz konuda videolarınızı çekerek yarışmaya dahil olabilirsiniz. TikTok yetenek yarışmasının kazananı kısa sürede bir şöhret kazanma imkanınıda elinde bulunduracağından yarışmaya olan kalımın çok olması bekleniyor.

Keşfedilmeyen yetenekleri ortaya çıkarmak ve belirli bir ödül ile mükafatlandırmak isteyen TikTok bu ve benzeri yarışmalar ile birçok kullanıcıyı Fenomen haline getirdi. TikTok 1 Milyon Yıldız yetenek yarışması sonuçlarını merakla bekliyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok uygulamasının sosyal ağlardaki hesaplarıdan detaylı bilgi alabilir ve yarışmaya katılabilirsiniz.

TikTok yetenek yarışmasına katılan herkese başarılar diliyoruz. Sonuçları 31 Ekim tarihinde teknobur.com platformundan paylaşacağız.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...