İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok çoklu efekt ekleme | Efektli Videolar

TikTok videolarına çoklu efekt ekleme nasıl yapılır? TikTok bir videoda çoklu efekt nasıl yapılır? TikTok sallama efekti, TikTok Flaş efekti, TikTok Zoom efekti nasıl yapılır? TikTok videolarına birden çok efekt ekleme özelliği ile videolarınızı çok daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

TikTok video efekti nasıl eklenir?

TikTok video çekimden sonra ekranın Sol Alt köşesindeki zaman simgesine tıklayın. Açılan ekranın en altında bir çok efekt çıkacaktır. Bu efektlerin etkisi aşağıdaki gibidir. Videonuza özelliğine göre bir çok efekt eklemesi yapabilirsiniz.

TikTok platformunda bir videoya birden fazla efekt eklenebilmektedir. Videoya ekleyebileceğiniz TikTok efektleri; Soul Efekt, Shake Efekt, Buz Efekt, ıllısion Efekt, Zoom Efekt, Flash Efekt, Leak Efekt, 70s Efekt, ve X-Signal Efekt‘tir.

Efektleri kullanabilmeniz için Efektin üzerine parmağınızı basılı tutmanız yeterlidir. Efekt eklemek istediğiniz bölüm boyunca parmağınızı efekt üzerinden kaldırmayın.

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • TikTok Soul Efekti

TikTok Soul efekt sayesinde videolarınıza anlık değişen saydam görüntüler ekleyebilirsiniz. Enteresan bir görüntü oluşturmak istiyorsanız bu efekt çok işinize yarayacaktır. Soul Efekt ruh efekti olarak bilinmektedir.

 • TikTok Shake Efekti 

TikTok Shake efekt diğer sosyal paylaşım uygulamalarında da kullanılmaktadır. Videolara sallama efekti eklemektedir. Efekte basılı tutuğunuzda görüntü sallanmaktadır.

 • TikTok Buz Efekti 

TikTok buz efekti videonun yan kısımlarında buzlanma görüntüsü oluşturmaktadır.

 • TikTok Ilısion Efekti 

TikTok ilision efekti videonuza yansıma efekti ekleyecektir. Görüntüyü kısa kısa yansıtarak enteresan bir video oluşturabilirsiniz.

 • TikTok Zoom Efekti

TikTok Zoom Efekti videoya yakınlaştırma efekti uygular butona basılı tuttuğunuz sürece görüntü yakınlaşıp uzaklaşacaktır. Dikkat çekmek istedğiniz sahnelerde bu efekti kullanabilirsiniz.

 • TikTok Flash Efekti

Tiktok Flash efektine basılı tuttuğunuzda video görüntüsünde sürekli flaş patlıyormuş izlenimi yaratacaktır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Emrecan

  Eylül 17, 2018 at 1:29 pm

  Hayran arttırın

 2. khiljiSaab2

  Eylül 17, 2018 at 3:15 pm

  Plz follow and like

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar