İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

TikTok Counter Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dünyanın en popüler kısa video paylaşım platformu olan TikTok her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Yeni getirilen uygulama içi bağış sistemi ile yayıncıların gelir elde etmesine olanak sağlanması platforma olan ilginin artmasını sağladı.

Kullanıcılar takipçi sayısını arttırma konusunda birbirleri ile yarışırken gelişen uygulamaya yardımcı ek uygulamalar ve sitelerde çıkmaya başladı. TikTok analizleri yapan bu yardımcı unsurlar profillerin ne kadar güçlü olduğunu, takipçi kitlesini, etkileşim sayısını ve daha bir çok özelliği anında öğrenmeyi sağlıyor. Peki yeni duyulan TikTok Counter nedir?

TikTok Counter Nedir?

TikTok Counter, kendinize ait yada herhangi bir hesap hakkında analiz yapmanızı ve iki farklı tiktok hesabını kolayca karşılaştırmanızı sağlayan yardımcı bir sitedir.

TikTok Counter, verileri gerçek zamanlı çektiği için hesabınızın gerçek zamanlı takip ve beğeni sayılarını gözlemlemenizi sağlar. Böylece takipçilerinizin nelerden hoşlandığını ve hangi videolara daha hızlı tepki verdiğini anında öğrenebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kendi profiliniz yada seçtiğiniz kullanıcının profili hakkında detaylı bilgi almanıza olanak sağlayan TikTok Counter günlük etkileşim verilerini liste halinde sunmaktadır. Hangi gün daha fazla etkileşim aldığınızı yada takip edildiğinizi tablo halinde analiz yapabilirsiniz.

Ayrıca en popüler TikTokerler listesi ile uygulamadaki sıranızı öğrenebilir ve gelişim için ne durumda olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz.

TikTok Counter Nasıl Kullanılır?

TikTok Counter sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki arama çubuğuna analiz yapmak istediğiniz kullanıcı adını yazarak hesap hakkındaki analizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca arama çubuğunun yan kısmındaki TikToker kıyasla seçeneği ile iki farklı hesabı anında kıyaslayabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...