Kapat

TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme

Anasayfa
Çözüm TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme

TikTok kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılıyor? TikTok’da kullanıcı adı değiştiremiyorum sebebi nedir? TikTok kullanıcı adı değiştirme sorunu çözümü!

TikTok uygulamasında ilk kayıt oluşturduğunuzda size “user” eki ile başlayan özel bir kimlik verilmektedir. Bu kimlik ilk açılışta aynı zamanda kullanıcı adınız olarak belirlenmiştir. Otomatik olarak gelen bu kullanıcı adını değiştirme işlemi oldukça basittir.  TikTok kullanıcı adı değiştiremiyorsa neden ne olabilir? Kullanıcı adı 30 gün içerisinde sadece bir kez değiştirilmektedir. Bir ay içerisinde bir kez kullanıcı adı değiştiren kullanıcılar kullanıcı adını değiştirmek istediklerinde hata almaktadır. Bu yüzden kullanıcı adını belirlerken dikkatli olmak gerekiyor deneme amaçlı kullanıcı adı alırsanız 30 gün beklemeniz gerekecektir.

Kullanıcı adınız aynı zamanda hesabınızın TikTok uzantısı olmaktadır. Kolay erişim için kullanıcı adınızın akılda kalıcı olması önemlidir. Eğer farklı bir sosyal mecrada fenomen değilseniz erişilebilir bir kullanıcı adı belirlemenizde yarar var.

www.tiktok.com/@teknobur

Aşağıdaki adımları uygulayarak kısa sürede kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

TikTok Kullanıcı adınızı değiştirmek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin:

 1. Profil sayfanıza gidin ve “Profili Düzenle” ye dokunun.
 2. Kullanıcı adınıza dokunun
 3. İstediğiniz kullanıcı adını girin daha sonra kaydetmeniz yeterli olacaktır.

Aynı sayfada, kullanıcı adınızı, İsminizi, Instagram kimliğinizi, YouTube kanalınızı ve profil açıklamanızı düzenleyebilirsiniz. TikTok hakkında merak ettiğiniz konuları bize yorum kısmından yazabilirsiniz. TikTok kullanıcı adı oluşturma ve değiştirme konularında yaşadığınız sorunlarını bize yorum kısmından yazabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Tweet gönderilemedi hatası çözümü!

“TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme” üzerine 9 yorum

 1. ❤elif❤ says:
 2. Melih says:
 3. ırmak says:
 4. Abdullah ayyildiz says:
 5. Abdullah ayyildiz says:
 6. Erol sarı says:
  • ilkgül says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir