İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

TikTok Türkiye Canlı Yayın Rekoru | Canlı Yayın Gelirleri

Popüler video paylaşım platformu tiktok canlı yayın özelliği ile fenomenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Platforma geçiş için ilk zamanlar biraz daha çekimser olan ünlüler yavaş yavaş tiktok hesabı açmaya başladılar.

TikTok canlı yayın özelliği tiktok bağış sistemi ile kullanıcılara gelir elde etme fırsatı sunduğu için kullanıcılar düzenli olarak canlı yayın açmaya başladılar. TikTok canlı yayınları takipçi sayısı yüksek hesaplar için ortalama 5.000 ile 10.000 arasında izleyiciye hitap ediyor.

TikTok Türkiye Canlı Yayın Rekoru

Yakın zamanda tiktok Türkiye canlı yayın rekoru kırıldı. Tiktok canlı yayın rekorları sürekli el değiştirse de şuana kadar bilinen en iyi izlenmeyi Cellat yakaladı. Cellat geçtiğimiz aylarda 105.000 katılımcı ile canlı yayın rekoru kırdı.

Yine yakın dönemde platforma üye olan reynmen 75.000 katılımcıya ulaşırken açtığı canlı yayınca tiktok hediye rekorunu kırdı. Toplanan bağışların hepsini yayın sonunda bir hayır kurumuna bağışlayacağını duyuran fenomen platforma daha fazla vakit ayıracağını belirterek yayını sonlandırdı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok Türkiye Canlı Yayın Gelirleri

TikTok canlı yayın gelirleri ülkeye göre farklılık göstermektedir. Ülkemizdeki sosyal medya vergi sistemi sebebi ile tiktok hediyelerin satış fiyatlarından büyük bir oranda kesinti yapmaktadır.

Tiktok hediyeleri türüne göre ücretlendirmeye tabidir. Uygulamada canlı yayında bağış yapabileceğiniz en pahalı hediye spor arabadır bedeli 1.300TL dir.

Diğer tiktok hediyelerinin fiyatları ve yayıncıya ne kadar bıraktığını bağlantıdaki makalemizden öğrenebilirsiniz. Ne kadar çok hediye alırsanız tiktok gelirinizi o kadar arttırabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar