İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Tinder Nedir? Nasıl Kullanılır?

‎Tinder - Dating & Meet People on the App Store

Description

With 30 billion matches to date, Tinder® is the world’s most popular app for meeting new people. Think of us as your most dependable wingmate — wherever you go, we’ll be there. If you’re here to meet new people, expand your social network, meet locals when you’re travelling, or just live in the now, you’ve come to the right place. We’re called “the world’s hottest app” for a reason: we spark more than 26 million matches per day. How many dating apps do that?

Match. Chat. Date. Tinder is easy and fun — use the Swipe Right™ feature to like someone, use the Swipe Left™ feature to pass. If someone likes you back, it’s a match! We invented the double opt-in so that 2 people will only match when there’s a mutual interest. No stress. No rejection. Just tap through the profiles you’re interested in, chat online with your matches, and then step away from your phone, meet up in the real world and spark something new.

Now, let’s get started. And remember, when in doubt, give a Swipe Right™. Trust us, the more options you have, the better-looking life becomes.

Welcome to Tinder — the largest, hottest community of singles in the world. Don’t be shy, come on over.

MORE FEATURES? THAT’S A PLUS

Upgrade to Tinder Plus® for premium features, including unlimited likes, so you can use the Swipe Right feature to your heart’s content; Passport to chat with singles anywhere around the world; Rewind to give someone a second chance; one free Boost per month to be the top profile in your area for 30 minutes; and additional Super Likes to stand out from the crowd.

GET THE GOLD TREATMENT

Upgrade to Tinder Gold™ for a first-class experience: Passport, Rewind, unlimited likes, five Super Likes per day, one Boost per month, and more profile controls. But wait: it gets better. Save time and aimless searching with our Likes You feature, which lets you see who likes you. Think of it as your personal Tinder concierge — available 24/7 — bringing all of your pending matches to you. Now you can sit back, enjoy a fine cocktail and browse through profiles in your own time. Goodbye search fatigue. Hello #GoldLife

-----------------------------------

If you choose to purchase Tinder Plus or Tinder Gold, payment will be charged to your iTunes account, and your account will be charged for renewal within 24-hours prior to the end of the current period. Auto-renewal may be turned off at any time by going to your settings in the iTunes Store after purchase. Current Tinder Plus subscription price starts at $9.99 USD/month, and one-month, 6-month and 12-month packages are available. Current Tinder Gold subscription price starts at $14.99 USD/month, and one-month, 6-month and 12-month packages are available. Prices are in US dollars, may vary in countries other than the US and are subject to change without notice. No cancellation of the current subscription is allowed during the active subscription period. If you don’t choose to purchase Tinder Plus or Tinder Gold, you can simply continue using Tinder for free.

All photos are of models and used for illustrative purposes only.

What’s New

Version 12.7.0

Pesky bugs have been exterminated. Continue as you were.

Ratings and Reviews

3.7 out of 5
11.5K Ratings

11.5K Ratings

Editors’ Notes

More than just a dating app, Tinder has been updated to become one of the most engaging, fun, and social apps around. Of course, finding matches is still a huge highlight—but with smart group chats, an awesome Apple TV app, and Super Likes to go around, we’re swiping right on this one.

İncikupelikiz ,

Erkekler çok fena

Valla kusura bakmayın beyler ama hem paralı asker dolu diyorsunuz siteye hem de neredeyse eşleştiğim her erkek sadece gecelik ilişki istediğini söylüyor. Avucunuzu yalarsınız böyle yaptıkça 😂
Ayrıca bir sürü lüks arabalı lüks mekanlarda resimler koyarsanız tabi paralı askerler çevirir etrafınızı saf mısınız ya 😅😅
Benim koyduğum resimlerim öyle açık sadıkta degil ama yine de hep pis şeyler yazıyorlar 🤷🏻‍♀️

bişriomer ,

Tamamen sahtekarlık

Hesabımı sildim. Tekrar aktif edeyim dedim platin hesabım vardı golda düşürmüşler. Paragöz bu adamlar. Yoruma basıp yararlı yapında herkes görsün

App Privacy

The developer, Tinder Inc., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Purchases
 • Location
 • Contact Info
 • Contacts
 • User Content
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Sensitive Info
 • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Family Sharing

  Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

Featured In

You May Also Like

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tinder Nedir?

Tinder uygulaması bireylerin facebook hesapları üzerinden oturum açarak android ve ios işletim sistemli akıllı cihazlarında kullanabildikleri lokasyona göre çalışan sosyal bir flört arama ve eşleştirme programıdır. Kişiler beğendikleri profillere istek göndermiş oluyor ve kendisini eş olarak kabul edenlerle flört etmeye ya da sohbet arkadaşlığına başlıyor.

Kullanıcılar uygulamayı yükleyip Facebook ile eşleştirdikten sonra ki adım; Facebook profilinizden ve bilgilerinizden de faydalanarak etrafınızda flört için istek göndermek isteyeceğiniz diğer Tinder kullanıcılarını bulmak olacaktır. Tinder uygulamasında tercihlerinize göre, arayacağınız kullanıcıları yaş aralığı ve size ne kadar yakınlıkta olması gerektiğini km ölçüsü ile belirleyebilirsiniz.

Bu tercihlerin uygulanabilmesi için Tinder uygulamasının cihazınızın konum servisine erişimine izin vermiş olmanız gerekiyor. İstediğiniz bir mesafe belirttikten sonra, uygulamayı kullanan ve aradığınız kriterlere uygun profiller; kapak resimleri isim ve yaş bilgileri ile tek tek listelenmeye başlayacaktır.

Bu aşama uygulamanın en eğlenceli kısmı olabilir. Çünkü bu aşamada, profil resminlerine  bakarken ilginizi çekmiyorsa sola (NOPE) yada hoşlandınız ve flört etmek istiyorsanız sağa (LIKE) doğru parmağınızı sürükleyerek seçimlerinizi yapıyorsunuz. Tinder’de alt menüde gözüken kalp simgesine tıklayarak da beğendiğinizi belirtebilir ve onun da sizi kabul etmesini beklemeye başlarsınız.

Tinder’de beğendiğiniz profillerin resimlerini, en son ne zaman çevrimiçi olduğunu, izin vermiş ise İnstagram ve Facebook albümlerini de görebiliyorsunuz.

Tinder programı nedir? Sorusuna Tinder’ın cevabı: Tinder etrafındaki yeni ve ilginç insanlarla tanışmanın en eğlenceli yoludur. Beğenirsen sağa çek veya pas geçersen sola. Beğendiğin biri de seni beğenirse, bu bir eşleşme olur! Bir eşle sohbet et veya bir Anı tüm eşlerinle birden paylaşmak için fotoğraf çek. Kendi ifade etmenin ve arkadaşlarınla paylaşmanın yeni bir yoludur.” şeklinde tanımlamaktadır.

Tinder Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Facebook hesabıyla kolayca oturum açılabilen Tinder uygulaması, kullanışlı ara yüzüyle pek çok ülkeden sonra Türkiye’de de büyük bir ilgi gördü. Tinder kullanıcıları akıllı telefonundaki konum özelliği yardımıyla 2 ile 160 kilometre yakınındaki Tinder uygulaması kullanıcılarını mesafe, cinsiyet ve yaş gibi belirledikleri kriterlere göre eşleştirmektedir. Sonra ise arattırma sonuçlarındaki fotoğraflardan beğendiklerine kalp işaretini beğenmediklerine ise çarpı işaretini tıklayarak rahatlıkla tercihlerini belirtebiliyor. 

Kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurmaları için iki tarafında birbirlerini uygulamada karşılıklı bir şekilde beğenmeleri gerekiyor. Siz bir kullanıcıyı beğendiğinizde karşı tarafa bildirim gönderilmiyor.  Eşleşme olabilmesi için diğer kullanıcının da sizi beğenmesi gerekiyor. İki tarafın da birbirini beğenmesinin ardından mesajlaşma ekranı açılıyor ve iki kullanıcıda sınırsız bir şekilde mesajlaşabiliyor.

Tinder’i akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirip, hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. İos ve Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen uygulamanın Microsoft versiyonu şimdilik bulunmuyor. Desteklemeyen telefonlar için tinder apk uygulamasını internette bulabilirsiniz.

Tinder, insanların çoğunun ilişki seçerken baktığı en temel özellik olan, görsellik üzerine kurulu bulunuyor. Profilinizde başka özellikleriniz ve kriterleriniz yazılı olsa da asıl etken nasıl göründüğünüzdür. Tinder eşleştirme ile mesaj mekanizmasının asıl cazip yönü ise: Siz bir kişiyi beğenmediğiniz sürece o kişi size mesaj atamıyor olmasıdır.

‎Tinder - Dating & Meet People
‎Tinder - Dating & Meet People

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları...

Uygulama

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları...

Uygulama

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları...

Uygulama

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları...