İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Titan Hunters (TITA) Coin Nedir? TITA Coin Hakkında Bilgiler

Birçoğumuz League Of Legends, DOTA 2, PUBG veya Fortnite gibi çoğu insanın sadece haftalar veya aylarca değil, yıllarca oynadığı oyunların büyük hayranlarıyız. Titan Hunters’ın temel misyonu bu kadar uzun ömürlü oyunlar yaratmaktır.

Titan Hunters Nedir?

TITAN HUNTERS(TITA), Voxel’in görünümü ve Minecraft hissi olan Diablo’nun eğlenceli oynanışından ilham almıştır. NFT ile MMORPG’nin en iyi oyun türünü birleştiren yaratıcı ve benzersiz bir projedir. Blockchain Teknolojisi sayesinde oyuncular Titan Hunters ve evrenimizdeki diğer oyunlara erişebilir olabilir, yatırım yapabilir, ticaret yapabilir ve ödüller kazanabilir.

Titan Hunters’a göre, bir NFT oyununun temel başarısı, kullanıcının oyun içindeki ve topluluk dışındaki NFT varlıklarının değerinin nasıl vurgulanacağına bağlıdır, bu nedenle çekirdek oyun döngüsü, kullanıcıların toplama, ticaret ve kazanç için pazaryerine gerçekten ihtiyaç duymasını sağlayacaktır. Ekip, Titan Hunters’ın başarılı olması için doğru formülün eğlenceli ve sonuç odaklı bir oyun oynamanın ve benzersiz kalıcı öğeler üzerinde sahiplenme duygusu olduğuna inanıyor.

Son olarak, Titan Hunters, oyuncuların Titan Hunters’ın diğer kullanıcılar tarafından oynanabilen tescilli motorunu kullanarak kendi oyunlarını yaratmalarına izin verecek. Ayrıca oyuncuların Titan Hunters platformunda avatarları olarak görev yapan sanal karakterlerini süslemek için kullanılan sanal öğeleri satın almalarına, satmalarına ve oluşturmalarına izin verilecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TITA Coin Bilgileri

TITA jetonu (TITA), Coin Piyasasında Titan Avcılarını temsil eden jetondur.

TITA Token aşağıdaki bölümlerde kullanılır:

  • NFT Öğelerini Çağır
  • Denetim Öğeleri Satın Alma
  • Stake & Yönetişim Katılımı
  • Marketplace’te NFT Ürünleri Satın Alma

Maksimum Arz: 1.000.000.000 TITA

  • Binance Smart Chain’de BEP-20 token standardı.
  • TITA sahipleri, ekosistemdeki yükseltmelere desteklerini bildirerek ve stake etmede ödüller kazanarak Titan Hunters’ın geleceğini etkilemeyi amaçlıyor.

TITA Coin Nasıl Alınır?

TITA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...