İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Titan Hunters (TITA) Coin Nedir? TITA Coin Hakkında Bilgiler

Birçoğumuz League Of Legends, DOTA 2, PUBG veya Fortnite gibi çoğu insanın sadece haftalar veya aylarca değil, yıllarca oynadığı oyunların büyük hayranlarıyız. Titan Hunters’ın temel misyonu bu kadar uzun ömürlü oyunlar yaratmaktır.

Titan Hunters Nedir?

TITAN HUNTERS(TITA), Voxel’in görünümü ve Minecraft hissi olan Diablo’nun eğlenceli oynanışından ilham almıştır. NFT ile MMORPG’nin en iyi oyun türünü birleştiren yaratıcı ve benzersiz bir projedir. Blockchain Teknolojisi sayesinde oyuncular Titan Hunters ve evrenimizdeki diğer oyunlara erişebilir olabilir, yatırım yapabilir, ticaret yapabilir ve ödüller kazanabilir.

Titan Hunters’a göre, bir NFT oyununun temel başarısı, kullanıcının oyun içindeki ve topluluk dışındaki NFT varlıklarının değerinin nasıl vurgulanacağına bağlıdır, bu nedenle çekirdek oyun döngüsü, kullanıcıların toplama, ticaret ve kazanç için pazaryerine gerçekten ihtiyaç duymasını sağlayacaktır. Ekip, Titan Hunters’ın başarılı olması için doğru formülün eğlenceli ve sonuç odaklı bir oyun oynamanın ve benzersiz kalıcı öğeler üzerinde sahiplenme duygusu olduğuna inanıyor.

Son olarak, Titan Hunters, oyuncuların Titan Hunters’ın diğer kullanıcılar tarafından oynanabilen tescilli motorunu kullanarak kendi oyunlarını yaratmalarına izin verecek. Ayrıca oyuncuların Titan Hunters platformunda avatarları olarak görev yapan sanal karakterlerini süslemek için kullanılan sanal öğeleri satın almalarına, satmalarına ve oluşturmalarına izin verilecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TITA Coin Bilgileri

TITA jetonu (TITA), Coin Piyasasında Titan Avcılarını temsil eden jetondur.

TITA Token aşağıdaki bölümlerde kullanılır:

  • NFT Öğelerini Çağır
  • Denetim Öğeleri Satın Alma
  • Stake & Yönetişim Katılımı
  • Marketplace’te NFT Ürünleri Satın Alma

Maksimum Arz: 1.000.000.000 TITA

  • Binance Smart Chain’de BEP-20 token standardı.
  • TITA sahipleri, ekosistemdeki yükseltmelere desteklerini bildirerek ve stake etmede ödüller kazanarak Titan Hunters’ın geleceğini etkilemeyi amaçlıyor.

TITA Coin Nasıl Alınır?

TITA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...