İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

TLS Tunel Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnternet üzerinde dolaşım yaparken kimi zaman girişi kısıtlanmış bazı sitelere rastlamışsınızdır. Bu yasaklar bulunduğunuz ülkede çeşitli şekillerde ceza almış veyahut engellenmiş içeriklerden dolayı kaynaklanabilmektedir. Sizler de çeşitli programlar kullanarak bu sitelere farklı ülkelerden giriş yapıyormuş gibi kendinizi gösterebilirsiniz. Bu noktada kullanılan programların genel adı VPN’dir.

VPN nedir sorusuna cevap arıyorsanız buradan başlayabiliriz. VPN sanal özel ağlar anlamına gelmektedir. İnternet üzerinde dolaşım yaptığınız adresinizi farklı adresler ile değiştirerek dünyanın bir başka ucundan bağlanıyormuşsunuz hissi alırsınız. Aynı zamanda bu teknoloji ile bilgisayarlar veyahut cihazlar arası bir köprü kurulması da sağlanır. TLS Tunel uygulaması tüm bu özelliklerin hizmetini vermektedir.

TLS Tunel Özellikleri Nelerdir?

Elektronik cihazlar arasında özel bir ağ kurmanızı sağlayan VPN teknolojisi aynı zamanda günlük bireysel kullanımlarda IP adresi değişikliği yapmanıza yardımcı olmaktadır. Son zamanlarda kullanım amaçları arasında en yoğun tercih edilen de bu türüdür. Yasaklı sitelere erişim sağlayabilmek için bu tarz programlardan yardım alınmaktadır.

TLS Tunel uygulaması da birçok farklı mobil cihazda ve bilgisayarlarda kullanılabilecek haldedir. Uygulama geliştiricileri sundukları hizmetler üzerinde her zaman yenilikler ve gelişmeler ortaya koymaktadır. Hızlı bir şekilde bağlantı gerçekleştirmek ve sayfalar arasında bir kısıtlama olmadan gezmek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamanın sunduğu hizmet içerisinde yaklaşık 18 farklı sunucu yer almaktadır. Buradan en hızlı ve uygun olanını seçerek internetin özgürlüğüne varabileceksiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TLS Tunel Nasıl İndirilir?

TLS Tunel indir işlemini yapmak istiyorsanız ilk olarak telefonunuzun veyahut kullanacağınız mobil cihazın uygulama marketine giriş yapmalısınız. Uygulama marketleri cihazınıza uygun olan tüm programları sizler için listelenecektir. Yapmanız gereken ilk olarak uygulama marketine girmelisiniz. Daha sonrasında programın ismini yazınız ve arama tuşunuza basmalısınız. Karşınıza uygulama çıkacaktır. Kısa bir süre sonra indirme işlemi tamamlanacaktır ve uygulamaya giriş yapınız. Uygulama açıldıktan sonra bazı onayları vermeniz gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra istediğiniz sunucuya bağlanarak VPN’i açık tutabilmektesiniz. Hem Android işletim sistemi cihazlarda hem de IOS cihazlarda uygulama hizmet verebilmektedir. Telefon sürümleriniz uygunsa programı çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...