İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Oyun

Toca Life Nedir? Nasıl Oynanır?

Toca Life adı ile kullanıcıların karşısına çıkan bu uygulama, oyuncuların kendi dünyalarını oluşturabileceği ve kişilerin hayal güçlerine göre diledikleri hikayeleri oynayabilecekleri bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmanın çıkartmış olduğu birçok oyunun bir birleşimi olarak bu oyun kullanıcıları ile buluşmaktadır. Aynı zamanda oyunların birbirleri ile bağlantılı olması bu uygulama sayesinde artık mümkündür.

Uygulama içerisinde oluşturulan karakterlerle kişiler diledikleri gibi bir yaşantı sürdürebilmektedir ve aynı zamanda bu karakterlerle arkadaşları ile online bir şekilde oyun oynayabilmektedir. Özellikle çocukların hayal güçlerinin kullanılmasını sağlayan ve bu özelliğin gelişmesi için oldukça önemli bir uygulamadır. Çocuklar hem eğlenirken hem de kendilerini eğitebilecek bir oyun olarak insanlara sunulmaktadır.

Toca Life, temelinde bir video oyun olarak üretilmiştir. Oyun içerisinde oldukça büyük bir açık dünya sunmaktadır. Bu açık dünya içerisinde kişiler, yeni karakterlerle tanışacak aynı zamanda bu karakterler ile iletişime geçebilmektedir. Öte yandan kişiselleştirme özellikler oldukça geniş bir imkan sunmaktadır. Oyun indirildiğinde sunulan pakette yaklaşık 39 tane karakter, oyuncuların karşısına çıkmaktadır. Eğer kişiler karakterler yaratmak isterse 3 kişi ile sınırlı bir yaratma imkanı sunulmaktadır. Oyuncular, bu oyun üzerinde gündelik yaşantı kurabilecek şekilde birçok seçenekle karşı karşıya kalacaktır. Oyuncunun kendi evini dekore edebildiği, kıyafet tasarladığı ve imaj oluşturabileceği birçok özellik bulunmaktadır. İlk paket sonrasında ise oyuncuların farklı özelliklere erişme isteği varsa uygulama içi satın alma yapılabilmektedir.

Toca Life Özellikleri

Toca life uygulaması telefonlara indirilerek oynanmaya başlandığında, kişinin karşısına neredeyse uçsuz bacaksız bir açık dünya çıkmaktadır. Çeşitli binalar arasında alışveriş merkezleri, restoranlar ve kuaför gibi birçok mekan bulunmaktadır. Aynı zamanda kişiler kendi dünyalarını kurabilmek için de farklı imkanlar sunulmaktadır. Herhangi bir Toca Life oyununda kendinizi geliştirdiğiniz bir karakteriniz varsa Toca Life World sürümüne geçtiğinizde tüm emekleriniz olduğu gibi uygulamaya entegre edilecektir. 300’den fazla karakter, 125 tane farklı evcil hayvan satın alınabilecek bir market de bulunmaktadır. Çeşitli fiyatlar dahilinde bu satın alma işlemleri ile karakterinizi geliştirebilir ve daha güzel bir hale getirebilmektesiniz.

Toca Life Nasıl İndirilir?

Toca Life uygulamaları hem IOS hem de Android işletim sistemi ile kullanılan mobil cihazlara kolaylıkla indirilebilmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta ise cihazların oyun ile uygun bir sürüme sahip olup olmadığıdır. Eğer kullandığınız cihaza bu uygulama uygunsa doğrudan ücretsiz bir şekilde indirme işlemini yapabilmektesiniz. Toca Life ücretsiz oyna oldukça mümkündür. Uygulama oyun içerisinde sunduğu bazı özellikleri ücretli bir şekilde kullanıcılara vermesi uygulama içi satın almayı ön plana çıkartmaktadır. Oyun içerisinde yer alan tüm kilitleri açabilmek için de bu satın almalar gerekebilmektedir. Oyuncular tamamen kendi istekleri ve zevkleri doğrultusunda oynayabildikleri Toca Life üzerinde hayal güçlerini dilediğince kullanabilmektedir.

İnternette Toca Life World ücretsiz oynama için apk sürümleri bulunmaktadır. Son olarak internette “toca life world 1.34 apk” ve toca life world 1.35 apk, toca life world 1.36 apk” sürümleri yayınlanmıştır. Bu tarz oyunları apk olarak indirmeden önce kaynağın güvenilir olup olmadığını teyit etmeyi unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Elinizde bulunan belgeleri taratarak mobil ortamlara geçirmek istediğinizde eskisi gibi yazıcıları veyahut ekstra başka elektronik cihazları kullanmanıza bu tarz uygulamalar ile gerek kalmamaktadır. Eski...

Uygulama

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha...

Uygulama

Bu uygulama, mobil cihaz kullanıcıları için yapılmış video ve müziklerin yönetimi için kullanılan bir araçtır. Günümüzde birçok insan akıllı cihazlarından neredeyse hayatının her noktasında...

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...