İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TomoChain (TOMO) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

TomoChain, Ethereum Blockchain ve diğer blockchain platformlarındaki ölçeklenebilirlik problemi için yenilikçi bir çözümdür. TomoChain, sıfıra yakın bir ücret karşılığında Anket Oylama (POSV) konsensüsüne sahip 150 Masternodes mimarisine ve anında işlem onayına sahiptir. Güvenlik, stabilite ve zincir kesinliği, çift onaylama, akıllı sözleşmelerle esnetme ve tekdüze rastgele dağıtım süreçleri gibi yeni tekniklerle garanti edilir.

TomoChain, tüm EVM uyumlu akıllı sözleşmeleri, protokolleri ve atomik çapraz zincir belirteç aktarımlarını destekler. Netleştirme, EVM paralelleştirme, özel zincir oluşturma, donanım entegrasyonu gibi ölçeklendirme teknikleri sürekli araştırılacak ve ademi merkeziyetçi uygulamalar için ideal bir ölçeklenebilir akıllı sözleşmeli halka blokaj, küçük ve büyük işletmeler için token ihracı ve token entegrasyonu olacak TomoChain’e entegre edilecektir.

TomoChain CEO’su aynı zamanda TomoChain kurucusu NEM blok zincirinin eski proje lideri Long Vuong‘dur.

TOMO Coin, TomoChain platformunda belirli sayıda bulunan ve ticareti serbest olan TomoChain platformu belirtecidir. Toplamda 100 Milyon Tomo Coin bulunmaktadır.

TomoChain (TOMO) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Kaynak: tomochain.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar