İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TomoChain (TOMO) Coin Nedir?

TomoChain, Ethereum Blockchain ve diğer blockchain platformlarındaki ölçeklenebilirlik problemi için yenilikçi bir çözümdür. TomoChain, sıfıra yakın bir ücret karşılığında Anket Oylama (POSV) konsensüsüne sahip 150 Masternodes mimarisine ve anında işlem onayına sahiptir. Güvenlik, stabilite ve zincir kesinliği, çift onaylama, akıllı sözleşmelerle esnetme ve tekdüze rastgele dağıtım süreçleri gibi yeni tekniklerle garanti edilir.

TomoChain, tüm EVM uyumlu akıllı sözleşmeleri, protokolleri ve atomik çapraz zincir belirteç aktarımlarını destekler. Netleştirme, EVM paralelleştirme, özel zincir oluşturma, donanım entegrasyonu gibi ölçeklendirme teknikleri sürekli araştırılacak ve ademi merkeziyetçi uygulamalar için ideal bir ölçeklenebilir akıllı sözleşmeli halka blokaj, küçük ve büyük işletmeler için token ihracı ve token entegrasyonu olacak TomoChain’e entegre edilecektir.

TomoChain CEO’su aynı zamanda TomoChain kurucusu NEM blok zincirinin eski proje lideri Long Vuong‘dur.

TOMO Coin, TomoChain platformunda belirli sayıda bulunan ve ticareti serbest olan TomoChain platformu belirtecidir. Toplamda 100 Milyon Tomo Coin bulunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TomoChain (TOMO) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Kaynak: tomochain.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar