İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Tranchess (CHESS) Coin Nedir? | Yorum | Haber

DeFi ekosistemine kripto paraların varlığı ile alıştık ve artık hayatımızda olmalarına ihtiyacımız var diyebileceğimiz birçok alım satım işlemine maruz kalıyoruz. Ya da başka bir deyiş ile birçok DeFi sistemi arasından en iyisine ihtiyaç duyuyoruz. 2020 yılında DeFi anlamında çok büyük gelişmeler kaydedildi hatta şu ana kadar 2020 yılı DeFi için altın yıl oldu diyebiliriz.

Tranchess protokolü sadece bağımsız varlıkların yönetildiği bir panel değil aynı zamanda DeFi kapmasında duyduğunuz tüm ihtiyaçları karşılayabilecek sisteme sahip. Projenin ciddiyeti ve ekibin sıkı çalışması DeFi alanında sizlere sonsuz destek sunuyor diyebiliriz. İhtiyaçlarınızın tamamı cevap bulacak.

Hem tanıtım hem de kullanım olarak 2020 yılında fazla popülerliğe ulaşan bir ekosistem artık hayatımızda. Tranchess (CHESS) coin mükemmel bir DeFi projesi ile karşımıza çıkıyor borç verme, borç alma, takas yapma gibi birçok olanak sağlayan bu proje ‘de size birçok konuda kolaylık sağlayacaktır.  Peki Tranchess (CHESS) coin konumu ve geleceği ne durumda seyreder.

Tranchess (CHESS) Coin Grafik Analizi

Tranchess (CHESS) coin için kesinlikle hızlı yükseliş kaydeden ve hiç durmayacak bir kripto para birimi tanımı uygun olacaktır. Grafik bize birçok şey anlatıyor fakat Tranchess (CHESS) coin iş ortakları ve iş planı olan yol haritası ile ilgili bilgiler de bizler için oldukça önemli olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Öyle ki yol haritası belki de en yenilikçi düşünce ile düzenlenmiş kripto para birimi diyebiliriz. Tranchess (CHESS) coin ekibi her an neye ihtiyaç olacağını biliyoruz güncellemelerimizi ve diğer adımlarımızı bunlara göre yapıyoruz diyor ve tarih belirtmiyorlar. Yani 1yıl sonrasına konulan hedefler bura da yok diyebiliriz daha özgürlükçü bir çalışma var.

Tranchess (CHESS) coin analizinde bakabileceğimiz başka bir konu ise “Yatırılan TOPLAM BTCB 28433,72” Miktarında yatırımının olması ki bu sadece ufak bir parça. Bunun yanı sıra yatırımcılarımız diye ayrılmış olan menüde spartan ve binance labs’ ı görmek oldukça iyi oluyor. Sürekli bir gelişme ve kripto para birimlerinin güvenirliliğini artıran bu isimlerin yatırımcıları olması Tranchess (CHESS) coin için adeta bir lütuf diyebiliriz. Yakın zamanda hedefi olan 9$ seviyelerinde görüleceğini de bu şekilde söylemek mümkün.

CHESS Coin Nasıl Alınır?

CHESS Token satın almak için Binance yada  Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...