İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Trendyol Hızlı Market Başvuru | Başvuru Süreci

Dünya genelinde online alışveriş kullanımının korona virüs sonrasında aşırı hızla arttığını ve her geçen gün büyümeye devam ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle market alışverişlerinin büyük bir kısmının online platforma taşınması ile yeni bir pazar daha açılmış oldu. Bu pazarda ciddi bir rekabet söz konusu olduğundan satıcı ve alıcı tercihleri hizmet ve ürün kalitesine göre farklılık göstermektedir.

Türkiye’de online sipariş alan normalde market hizmeti veren yada alışveriş platformu olup market hizmetine başlayan bir çok firma bulunuyor. Trendyol hızlı market bölümünü hayata geçirerek bu alanda da hizmet vermeye başlamıştır.

Hızlı markette neredeyse büyük bir hipermarkette bulabileceğiniz tüm ürünler bulunmaktadır. Bu özelliği ile erişilebilirlik açısında müşterilerine büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle 30 dakikada kapında sloganı ile büyük ses getirmiştir.

Trendyol hızlı markette satış yapmak için başvuru almaya başlayan firma oldukça yoğun bir ilgi ile karşılaştı. İlk etapta hızlı market için daha az seçici olan firma şuanda oldukça fazla başvuru olduğundan değerlendirme kriterlerini arttırdı.

Trendyol Hızlı Market Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol hızlı markette satıcı olmak için platformun açmış olduğu başvuru formunu doldurmak ve değerlendirme sürecine dahil olmak gerekiyor. Aşağıdaki bilgileri yüzde yüz doğru olacak şekilde doldurarak Trendyol hızlı market ön başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

Trendyol hızlı markette satıcı olmak için mutlaka şirket olma şartı aranmaktadır. Şahıs firması, anonim yada limited şirketler hızlı markette değerlendirme sonrasında satıcı olabilirler.

Hızlı market satıcı başvurusu:

 • Adınız-Soyadınız
 • Cep Telefonunuz
 • E-posta Adresiniz
 • Satılacak Ürün Kategorisi
 • Şirket Türü
 • TC Kimlik Numaranız / Vergi Kimlik Numaranız
 • İl / İlçe
 • Referans Kodu (Zorunlu Değil)

https://partner.trendyol.com/onboarding/satici-formu

Yukarıdaki bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra başvuru sürecini başlatmış olacaksınız. Başvuru sonrasında tarafınıza “Trendyol Satıcı İş Ortaklığı Başvurunuz Alındı” başlıklı bir mail gelecektir.

Trendyol başvuru süreci nasıl devam edecek?

Trendyol Başvuru Süreci Nasıl İlerliyor?

Trendyol başvuru formunu doldurma aşaması ve sonrası için sürecin nasıl ilerlediğini ana başlıklar halinde size aktaralım. Öncelikle başvuru sürecinizi üyelik panelinden anlık olarak görebileceğinizi belirtelim.

Trendyol başvuru süreci:

 1. Başvuru
 2. Değerlendirme ve Onay
 3. Satıcı Paneline Giriş
 4. Bilgi / Belge Yükleme
 5. Bilgi / Belge Kontrolü
 6. Ürün Yükleme
 7. Ürün Kontrolü
 8. Satışa Başlama

Şuanda Trendyol yeni satıcılar için %40’a varan komisyon indirimi ile ciddi bir teşvik sağlamaktadır.

 • 7 gün içerisinde satışa başla – %40 komisyon indirimi
 • 8-15 gün içinde satışa başla – %30 komisyon indirimi

Başvuru süreci ile alakalı merak ettiğiniz konuları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. Nihat

  Ağustos 28, 2021 at 10:31 am

  Hızlı market başvurusuna olumlu yanıt alan varmı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Çalışkan, akıllı telefonunuz için çok az dinlenme vakti vardır. Bugün birçok profesyonel gibiyseniz, akıllı telefonları iş, oyun ve aradaki kişisel işlerin bir karışımı için...

Kripto Para

Gate.io borsasında listeye eklenen QTCON Coin hakkında merak edilenleri bu makalemizde inceleyeceğiz. Projenin lansman tarihi 2019 yılıdır. Aradan geçen sürede platform hızla geliştirilmiştir. Quiztok,...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...

Uygulama

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime...