İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Trinity Network Credit (TNC) coin nedir?

Trinity, platformunda hedef, gerçek zamanlı ödemeler, düşük işlem ücretleri ve NEO varlıkları için gizlilik koruması sunan bir zincir dışı ölçeklendirme şeması oluşturmaktır. Başka bir deyişle Trinity, NEP-5 jetonu aktarmaları için blok zincir üretimini önemli ölçüde artırmak için devlet kanal teknolojisi kullanacaktır .

Ödeme platformunun adı The Matrix‘ten geliyor. Neo ve Trinity Matrix’te karakterlerdir.

Trinity, NEO blok zinciri üzerine kurulmuş bir devlet kanalı şebekesidir. Bir devlet kanalı ağı sayısız özel ödeme kanallarından oluşan ikincil bir protokoldur ve bu kanalların hepsi sonuçta blok zincirde işlem görür.

Trinity, David Yiling Li (Kurucu) tarafından kuruldu. Ekibin diğer kilit üyeleri arasında Guangfeng Zhang (Kurucu) ve Fengping Yi ( Kurucu) yer alıyor. David, Antshares’in 2016’da küresel token satış kampanyasına liderlik eden eski Antshares (NEO) müdürüdür.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Trinity, NEO blok zinciri için zincir dışı bir ölçeklendirme çözümüdür. NEO’nun adı “Çin Ethereum” olarak anılmaktadır. Bugün, eski NEO çalışanlarını içeren Trinity ekibi, ağın daha iyi bir ölçeklendirme çözüme ihtiyacı olduğunu düşünüyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar