İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Trinity Network Credit (TNC) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Trinity, platformunda hedef, gerçek zamanlı ödemeler, düşük işlem ücretleri ve NEO varlıkları için gizlilik koruması sunan bir zincir dışı ölçeklendirme şeması oluşturmaktır. Başka bir deyişle Trinity, NEP-5 jetonu aktarmaları için blok zincir üretimini önemli ölçüde artırmak için devlet kanal teknolojisi kullanacaktır .

Ödeme platformunun adı The Matrix‘ten geliyor. Neo ve Trinity Matrix’te karakterlerdir.

Trinity, NEO blok zinciri üzerine kurulmuş bir devlet kanalı şebekesidir. Bir devlet kanalı ağı sayısız özel ödeme kanallarından oluşan ikincil bir protokoldur ve bu kanalların hepsi sonuçta blok zincirde işlem görür.

Trinity, David Yiling Li (Kurucu) tarafından kuruldu. Ekibin diğer kilit üyeleri arasında Guangfeng Zhang (Kurucu) ve Fengping Yi ( Kurucu) yer alıyor. David, Antshares’in 2016’da küresel token satış kampanyasına liderlik eden eski Antshares (NEO) müdürüdür.

Trinity, NEO blok zinciri için zincir dışı bir ölçeklendirme çözümüdür. NEO’nun adı “Çin Ethereum” olarak anılmaktadır. Bugün, eski NEO çalışanlarını içeren Trinity ekibi, ağın daha iyi bir ölçeklendirme çözüme ihtiyacı olduğunu düşünüyor.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar