İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TrueUSD (TUSD) coin nedir?

TrueCoin, TrueUSD adlı USD destekli kararlı platform oluşturmayı hedefliyor. Bu dijital gösterge, Tether ve USDT’ye benzer şekilde çalışıyor, bir banka kasasında saklanan gerçek USD ile% 100 destekli istikrarlı bir değer sunmayı taahhüt ediyor.

Destek eksikliği nedeniyle son aylarda eleştirilere maruz kaldı. Şirket, denetçilerin nakit rezervlerini doğrulamasına izin vermemekle suçlanıyor. Normalde tüm USDT’nin gerçek, likit rezerv olarak 1 ABD dolarının desteklenmesi gerekiyor. Ancak, TrueUSD durumun tamamen bu olup olmadığı belli değil.

TrueCoin , daha iyi şeffaflık ile USD destekli bir kriptokrasi oluşturmak istiyor . Değiş tokuş edebileceğiniz ve güvenebileceğiniz, ABD doları destekli bir istikrar platformu oluşturmayı hedefliyorlar.

Bunu göz önüne alarak, TrueCoin’e yatırım yapıp yamama konusunda karar verebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TrueCoin, yasal olarak korunan kapalı hesaplarda ABD doları cinsinden %100 teminat altına alınmıştır. Bu hesaplar, ticaret yapma, para gönderme ve daha güvenli ödemeler almak için çeşitli banka ortaklarıyla yapılır.

TrueCoin, mümkün olan en iyi güvenlik uygulamalarını sağlamak amacı ile önde gelen denetçiler tarafından düzenli olarak bağımsız üçüncü parti değerlendirmelerine tabi tutulmaktadır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar