İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TTT Coin Nedir? | TabTrader Nedir? | TTT Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsası son Startp projesi TTT token hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. TTT coin, büyük borsalarda ön satışa hazırlandığını duyurması ile CoinMarketCup’da popüler kripto para birimleri arasına gimeyi başardı.

TabTrader, 1 Aralık’ta Solanium ve AcceleRaytor’da kendi tokeni (TTT) lansmanını duyurdu. DeFi geleceği ve TabTrader 2.0 ile büyük yükselişin başlaması umuluyor.

TTT Coin Nedir?

TabTrader, kullanıcıların birleştirilmiş bir arayüz aracılığıyla erişilebilen tüm ana kripto borsaları ile mobil cihazlarından her yerde ve her zaman ticaret yapmalarına olanak tanıyor. 

TabTrader, 1,6 milyondan fazla indirme ile baskın borsa toplama platformudur ve şu anda Android ve iOS uygulamalarında 400 binden fazla aktif kullanıcıya sahiptir ve yakında masaüstü ve DEX’i kullanıma sunacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BitMEX CEO’su Alexander Höptner, “TabTrader, yatırımcıların tüm borsa hesaplarını birleşik bir arayüz üzerinden yönetmelerini sağlayarak tüm kripto ticaret deneyiminde devrim yaratıyor. BitMEX ve TabTrader, kripto alanını dönüştürmek için benzer bir misyonu paylaşıyor ve hızla artan kullanıcı tabanlarını güçlendirmeye devam ederken TabTrader’ı desteklemekten heyecan duyuyoruz.” açıklamasını yapmıştır.

SOSV’nin Genel Ortağı Wiliam Bao Bean, Kripto para birimleri, en önemli sınır ötesi finansal araçlardır ve TabTrader’ın mobil cihazlarda döviz toplama yaklaşımı erişilebilirliği bir sonraki seviyeye taşıdı” diyor. 

TabTrader’ın kurucu ortağı ve CEO’su Kiril Suslov, “Misyonumuz dünyadaki herkesin yatırım yapmasına izin vermek olduğu için mobilde başladık, gelecekteki gelişmeler, hizmetin tamamlayıcı web tabanlı versiyonunu, daha merkezi olmayan borsaların entegrasyonunu ve FX piyasaları gibi varlık sınıflarının eklenmesini içerecek.” diyor.

TTT Coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 TTT token ile sınırlandırılmıştır. İlk etapta dolaşımda 20.000.000 TTT token olacaktır.

TTT Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

TTT coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...