İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TTT Coin Nedir? | TabTrader Nedir? | TTT Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsası son Startp projesi TTT token hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. TTT coin, büyük borsalarda ön satışa hazırlandığını duyurması ile CoinMarketCup’da popüler kripto para birimleri arasına gimeyi başardı.

TabTrader, 1 Aralık’ta Solanium ve AcceleRaytor’da kendi tokeni (TTT) lansmanını duyurdu. DeFi geleceği ve TabTrader 2.0 ile büyük yükselişin başlaması umuluyor.

TTT Coin Nedir?

TabTrader, kullanıcıların birleştirilmiş bir arayüz aracılığıyla erişilebilen tüm ana kripto borsaları ile mobil cihazlarından her yerde ve her zaman ticaret yapmalarına olanak tanıyor. 

TabTrader, 1,6 milyondan fazla indirme ile baskın borsa toplama platformudur ve şu anda Android ve iOS uygulamalarında 400 binden fazla aktif kullanıcıya sahiptir ve yakında masaüstü ve DEX’i kullanıma sunacaktır.

BitMEX CEO’su Alexander Höptner, “TabTrader, yatırımcıların tüm borsa hesaplarını birleşik bir arayüz üzerinden yönetmelerini sağlayarak tüm kripto ticaret deneyiminde devrim yaratıyor. BitMEX ve TabTrader, kripto alanını dönüştürmek için benzer bir misyonu paylaşıyor ve hızla artan kullanıcı tabanlarını güçlendirmeye devam ederken TabTrader’ı desteklemekten heyecan duyuyoruz.” açıklamasını yapmıştır.

SOSV’nin Genel Ortağı Wiliam Bao Bean, Kripto para birimleri, en önemli sınır ötesi finansal araçlardır ve TabTrader’ın mobil cihazlarda döviz toplama yaklaşımı erişilebilirliği bir sonraki seviyeye taşıdı” diyor. 

TabTrader’ın kurucu ortağı ve CEO’su Kiril Suslov, “Misyonumuz dünyadaki herkesin yatırım yapmasına izin vermek olduğu için mobilde başladık, gelecekteki gelişmeler, hizmetin tamamlayıcı web tabanlı versiyonunu, daha merkezi olmayan borsaların entegrasyonunu ve FX piyasaları gibi varlık sınıflarının eklenmesini içerecek.” diyor.

TTT Coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 TTT token ile sınırlandırılmıştır. İlk etapta dolaşımda 20.000.000 TTT token olacaktır.

TTT Coin Nasıl Alınır?

TTT coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...