İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TTT Coin Nedir? | TabTrader Nedir? | TTT Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsası son Startp projesi TTT token hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. TTT coin, büyük borsalarda ön satışa hazırlandığını duyurması ile CoinMarketCup’da popüler kripto para birimleri arasına gimeyi başardı.

TabTrader, 1 Aralık’ta Solanium ve AcceleRaytor’da kendi tokeni (TTT) lansmanını duyurdu. DeFi geleceği ve TabTrader 2.0 ile büyük yükselişin başlaması umuluyor.

TTT Coin Nedir?

TabTrader, kullanıcıların birleştirilmiş bir arayüz aracılığıyla erişilebilen tüm ana kripto borsaları ile mobil cihazlarından her yerde ve her zaman ticaret yapmalarına olanak tanıyor. 

TabTrader, 1,6 milyondan fazla indirme ile baskın borsa toplama platformudur ve şu anda Android ve iOS uygulamalarında 400 binden fazla aktif kullanıcıya sahiptir ve yakında masaüstü ve DEX’i kullanıma sunacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BitMEX CEO’su Alexander Höptner, “TabTrader, yatırımcıların tüm borsa hesaplarını birleşik bir arayüz üzerinden yönetmelerini sağlayarak tüm kripto ticaret deneyiminde devrim yaratıyor. BitMEX ve TabTrader, kripto alanını dönüştürmek için benzer bir misyonu paylaşıyor ve hızla artan kullanıcı tabanlarını güçlendirmeye devam ederken TabTrader’ı desteklemekten heyecan duyuyoruz.” açıklamasını yapmıştır.

SOSV’nin Genel Ortağı Wiliam Bao Bean, Kripto para birimleri, en önemli sınır ötesi finansal araçlardır ve TabTrader’ın mobil cihazlarda döviz toplama yaklaşımı erişilebilirliği bir sonraki seviyeye taşıdı” diyor. 

TabTrader’ın kurucu ortağı ve CEO’su Kiril Suslov, “Misyonumuz dünyadaki herkesin yatırım yapmasına izin vermek olduğu için mobilde başladık, gelecekteki gelişmeler, hizmetin tamamlayıcı web tabanlı versiyonunu, daha merkezi olmayan borsaların entegrasyonunu ve FX piyasaları gibi varlık sınıflarının eklenmesini içerecek.” diyor.

TTT Coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 TTT token ile sınırlandırılmıştır. İlk etapta dolaşımda 20.000.000 TTT token olacaktır.

TTT Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

TTT coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...