İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TTT Coin Nedir? | TabTrader Nedir? | TTT Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsası son Startp projesi TTT token hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. TTT coin, büyük borsalarda ön satışa hazırlandığını duyurması ile CoinMarketCup’da popüler kripto para birimleri arasına gimeyi başardı.

TabTrader, 1 Aralık’ta Solanium ve AcceleRaytor’da kendi tokeni (TTT) lansmanını duyurdu. DeFi geleceği ve TabTrader 2.0 ile büyük yükselişin başlaması umuluyor.

TTT Coin Nedir?

TabTrader, kullanıcıların birleştirilmiş bir arayüz aracılığıyla erişilebilen tüm ana kripto borsaları ile mobil cihazlarından her yerde ve her zaman ticaret yapmalarına olanak tanıyor. 

TabTrader, 1,6 milyondan fazla indirme ile baskın borsa toplama platformudur ve şu anda Android ve iOS uygulamalarında 400 binden fazla aktif kullanıcıya sahiptir ve yakında masaüstü ve DEX’i kullanıma sunacaktır.

BitMEX CEO’su Alexander Höptner, “TabTrader, yatırımcıların tüm borsa hesaplarını birleşik bir arayüz üzerinden yönetmelerini sağlayarak tüm kripto ticaret deneyiminde devrim yaratıyor. BitMEX ve TabTrader, kripto alanını dönüştürmek için benzer bir misyonu paylaşıyor ve hızla artan kullanıcı tabanlarını güçlendirmeye devam ederken TabTrader’ı desteklemekten heyecan duyuyoruz.” açıklamasını yapmıştır.

SOSV’nin Genel Ortağı Wiliam Bao Bean, Kripto para birimleri, en önemli sınır ötesi finansal araçlardır ve TabTrader’ın mobil cihazlarda döviz toplama yaklaşımı erişilebilirliği bir sonraki seviyeye taşıdı” diyor. 

TabTrader’ın kurucu ortağı ve CEO’su Kiril Suslov, “Misyonumuz dünyadaki herkesin yatırım yapmasına izin vermek olduğu için mobilde başladık, gelecekteki gelişmeler, hizmetin tamamlayıcı web tabanlı versiyonunu, daha merkezi olmayan borsaların entegrasyonunu ve FX piyasaları gibi varlık sınıflarının eklenmesini içerecek.” diyor.

TTT Coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 TTT token ile sınırlandırılmıştır. İlk etapta dolaşımda 20.000.000 TTT token olacaktır.

TTT Coin Nasıl Alınır?

TTT coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...

Kripto Para

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından yaratılan, animasyonlu 3D karakter NFT’ye dayanan bir “Kazanmak İçin Oyna” projesidir. 12 zodyak hayvanının ve...