İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Tubidy Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tubidy adı altında ortaya çıkmış olan uygulama özellikle IOS işletim sistemine ait cihazlarda müzik indirme sorununa bir çare olarak birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Kişiler, eğer IOS işletim sistemine sahip telefonlarda veyahut tabletlerde müzik dinlemek istiyorlarsa birçok seçenek karşılarına çıkmaktadır. Bu seçenekler arasında çoğu ücretli ve abonelik sistemleri ile çalışmaktadır. Bu sebeplerden ötürü de alternatif yollar birçok kullanıcı tarafından aranmaktadır. Uygulama genel manada Youtube üzerindeki tüm videoları belirli bir işlemler ardından MP3 formatına dönüştürerek telefon içerisine indirilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde kişiler, dilediği şarkıları ücretsiz bir şekilde telefonlarında gönül rahatlığıyla dinleyebilmektedir. Yalnızca MP3 formatında değil bununla beraber istenirse video olarak da telefonlara indirme işlemi yapılabilir.

Program Youtube uygulaması temel alınarak kullanılmaktadır. Bu sebeplerden ötürü de Youtube üzerinde bulunmayan bir içerikten uygulama içerisinde yararlanamazsınız. Program içerisinde her ne kadar MP3 formatı sıklıkla kullanılsa da bununla beraber videoları farklı kalitelerde telefonunuza kaydedebilmektesiniz. İndirme bölümüne geldiğinizde seçenekler karşınıza çıkacaktır ve bu doğrultuda isteğinize göre telefonunuza indirme işlemini gerçekleştirebilmektesiniz. Eğer telefonlarınızda yeterli saklama alanı yoksa uygulama üzerinden doğrudan Youtube platformuna erişerek izlenmelerinizi veyahut dinlemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Tubidy müzik indir programının bir önemli özelliği de telefonunuzun ekranı kapalı iken arka planda çalışabilen bir uygulama olmasıdır. Bu sayede, kişilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bir yandan müzik dinlerken bir yandan da işleriniz aksamadan telefonunuz veyahut tabletinizi kullanabileceksiniz.

Tubidy Kullanımı Yasal Mı?

Youtube’da bulunan tüm içerikler Türkiye içerisinde anayasal haklarla korunmaktadır. Bu sebeple yaptığınız çeşitli işlemlerde dikkat olmanız gerekmektedir. Öte yandan bu program sayesinde telefonlarınıza indireceğiniz videoların ve müziklerin hiçbir şekilde yasal olmayan bir kısmı yoktur. Eğer bu içerikleri kendi içeriğinizmiş gibi kullanmaya çalışıp bir ticari araç olarak görürseniz yasalar bunu yapmanıza engel olacaktır. Kısacası Tubidy üzerinden indirip kullandığınız videoların veyahut şarkıların kullanılması hiçbir şekilde engel teşkil etmemektedir. Gündelik yaşantınız içerisinde eğlenceniz veyahut keyfinizi için bu şarkıları kullanıyorsanız Tubidy uygulaması her noktada sizlerin yanında olacaktır. İster seyahatte ister ders çalışırken isterseniz de boş zamanlarınızda şarkı dinlerken bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tubidy Nasıl Kurulur?

Tubidy uygulamasının üreticileri bu programın ücretsiz bir şekilde kişilere sunulması konusunda hem fikirdir. Vermiş olduğu müzik indirme hizmetlerinin tamamı ücretsiz bir şekilde kişilere sunulmaktadır. Bununla beraber uygulama içerisinde reklamların ortadan kaldırılması için de bir seçenek sunmuştur ve ücretli bir şekilde bu versiyona geçiş yapılabilmektedir. Uygulama hem IOS işletim sistemine sahip cihazlarda hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarda aktif bir şekilde hizmet verebilmektedir. Öte yandan Android cihazlarda bu program uygulama marketi yerine doğrudan internet üzerinden de yükleme şansı vermektedir. Tubidy fm apk ile telefonlarınıza çok kolay bir şekilde uygulamayı kurarak istediğiniz müziği dinleme keyfine varabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Twitter’dan Bilgisayara Video İndirmeTwitter Video İndirme – AndroidTwitter Video İndirme – iOS (iPhone – iPad) Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için...

Çözüm

Sahibinden Uygulamasından Bildirim Gelmiyor Sebebi Nedir?Sahibinden Bildirim Açma | iOS – AndroidSahibinden Bildirim Ayarları | BilgisayarSahibinden İlan BildirimleriSahibinden Kullanıcı BildirimleriSahibinden GET BildirimleriSahibinden Favori BildirimleriSahibinden...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...