İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tweet gönderilemedi hatası çözümü

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Twitter’da zaman zaman rastlanan hatalardan bir tanesi de “Tweet gönderilemedi. Mesaj taslaklara kayıt edilsin mi?” hatasıdır. Hata dönemsel olarak “tweet gönderme başarısız, tweet yüklemesi başarısız” olarak da karşımıza çıkabiliyor. Genelde twitter mesaj gönderme sorunları bağlantı kaynaklı olmaktadır.

Bu hatayı aldığınızda ilk yapmanız gereken internet bağlantınızı kontrol etmektir. Bağlantınızda bir sorun yok ve Tweet gönderilemedi hatasını sürekli almaya devam ediyorsanız çözüm için iki yöntem var.

Öncelikle Twitter uygulamasında bir güncelleme olup olmadığını kontrol ediniz. Güncelleme var ise yeni sürümü yükleyip tekrar Tweet atmayı denemelisiniz.

Hata almaya devam ediyorsanız Twitter hesabınızda ayarlar bölümünden çıkış yapıp tekrar giriş yapınız.

Yukarıdaki işlemler sonucunda Tweet gönderilemedi hatasını çözemediyseniz. Twitter uygulamasını tamamen telefonunuzdan kaldırıp tekrar yüklemelisiniz. Bu işlem sonucunda Tweet hatası almamanız gerekiyor. Hata devam ediyor ise Twitter uygulamasında bir sorun var demektir yeni bir güncelleme yayınladığında sorun çözülecektir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar