İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tweet gönderilemedi hatası çözümü

Twitter’da zaman zaman rastlanan hatalardan bir tanesi de “Tweet gönderilemedi. Mesaj taslaklara kayıt edilsin mi?” hatasıdır. Hata dönemsel olarak “tweet gönderme başarısız, tweet yüklemesi başarısız” olarak da karşımıza çıkabiliyor. Genelde twitter mesaj gönderme sorunları bağlantı kaynaklı olmaktadır.

Bu hatayı aldığınızda ilk yapmanız gereken internet bağlantınızı kontrol etmektir. Bağlantınızda bir sorun yok ve Tweet gönderilemedi hatasını sürekli almaya devam ediyorsanız çözüm için iki yöntem var.

Öncelikle Twitter uygulamasında bir güncelleme olup olmadığını kontrol ediniz. Güncelleme var ise yeni sürümü yükleyip tekrar Tweet atmayı denemelisiniz.

Hata almaya devam ediyorsanız Twitter hesabınızda ayarlar bölümünden çıkış yapıp tekrar giriş yapınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yukarıdaki işlemler sonucunda Tweet gönderilemedi hatasını çözemediyseniz. Twitter uygulamasını tamamen telefonunuzdan kaldırıp tekrar yüklemelisiniz. Bu işlem sonucunda Tweet hatası almamanız gerekiyor. Hata devam ediyor ise Twitter uygulamasında bir sorun var demektir yeni bir güncelleme yayınladığında sorun çözülecektir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar