İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ubiq (UBQ) coin nedir?

İlk bakışta UbiquiCoin çözümü benzersiz bir uygulama olmaksızın basit bir şifreleme durumu gibi görünüyor .

UbiquiCoin platformu kriptokrasitesini mevcut finansal sistemlerle birleştirmek için ayarlanmıştır. Kripto para birimleri geleneksel para birimi karşısında geniş bir avantaj yelpazesi sunarken, günümüzde pazardaki en popüler ve değerli kriptolar bile yüksek fiyat oynaklığı, işlem süresi gecikmesi ve stratejik ilişkilerin tam eksikliği gibi sorunlarla doludur.

UbiquiCoin, benzersiz bir iki madeni para sistemi sunarak kripto para birimleriyle ilişkili oynaklık sorununu çözmek istiyor. Bu sistemdeki ilk madeni paralar istikrarlı bir değerdedir. Oynaklık yönetimine yönelik bu yaklaşım, yatırımcılara tekrar eden bir temettü sunarken aynı zamanda istikrarlı bir değer noktası elde edebilmektedir.

UbiquiCoin ağı ayrıca, Proof of Majority olarak adlandırılan yenilikçi fikir birliği yöntemini kullanarak işlem gecikmesini azaltmayı hedefliyor. UbiquiCoin’e göre bu konsensüs yöntemi işlem sürelerini bir saniyeden daha kısa sürede sağlayacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UbiquiCoin, geleneksel borç veya kredi kartlarına benzer şekilde çalışacak olan UbiquiCoin cüzdanlarıyla bağlantılı olabilen fiziksel kartlar da yayınlamayı planlıyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar