İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ubiq (UBQ) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

İlk bakışta UbiquiCoin çözümü benzersiz bir uygulama olmaksızın basit bir şifreleme durumu gibi görünüyor .

UbiquiCoin platformu kriptokrasitesini mevcut finansal sistemlerle birleştirmek için ayarlanmıştır. Kripto para birimleri geleneksel para birimi karşısında geniş bir avantaj yelpazesi sunarken, günümüzde pazardaki en popüler ve değerli kriptolar bile yüksek fiyat oynaklığı, işlem süresi gecikmesi ve stratejik ilişkilerin tam eksikliği gibi sorunlarla doludur.

UbiquiCoin, benzersiz bir iki madeni para sistemi sunarak kripto para birimleriyle ilişkili oynaklık sorununu çözmek istiyor. Bu sistemdeki ilk madeni paralar istikrarlı bir değerdedir. Oynaklık yönetimine yönelik bu yaklaşım, yatırımcılara tekrar eden bir temettü sunarken aynı zamanda istikrarlı bir değer noktası elde edebilmektedir.

UbiquiCoin ağı ayrıca, Proof of Majority olarak adlandırılan yenilikçi fikir birliği yöntemini kullanarak işlem gecikmesini azaltmayı hedefliyor. UbiquiCoin’e göre bu konsensüs yöntemi işlem sürelerini bir saniyeden daha kısa sürede sağlayacaktır.

UbiquiCoin, geleneksel borç veya kredi kartlarına benzer şekilde çalışacak olan UbiquiCoin cüzdanlarıyla bağlantılı olabilen fiziksel kartlar da yayınlamayı planlıyor.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar