İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UNO Coin Nedir? | UNO Re Nedir? | ONU Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io platformunda listelenen UNO coin hakkında bilgiler kullanıcılar tarafından oldukça fazla merak edilmektedir. Bu yazımızda UNO coin hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Reasürans Nedir?

Reasürans, sigorta şirketlerinin bir sigorta talebinden kaynaklanan büyük bir yükümlülüğü ödemek zorunda kalma olasılığını azaltmak için risk portföylerinin bir kısmını diğer taraflara devretme uygulamasıdır.

Bu son derece karlı piyasada işlem yapma seçeneği şu anda birkaç büyük şirket tarafından kontrol ediliyor. Uno Re, türünün ilk örneği bir platform olmayı planlıyor. Ortalama kullanıcıların bu riske yatırım yapmanın ödüllerini toplamasını sağlayacak.

UNO Coin Nedir?

UnoRe, Polkadot tarafından desteklenen dünyanın ilk reasürans ticaret platformu olmayı hedefliyor. Topluluğun yatırım yapmasına ve dünyadaki en güvenli varlık sınıflarından birinden önemli getiriler elde etmesine izin vermeyi planlıyorlar. Platform, sermaye ve düzenlemeler açısından yatırımcıların giriş engellerini kaldırırken, insanları sigorta ve reasürans süreçlerinde yer almaya teşvik edecek. UnoRe, topluluğun yenilikçi sigorta ürünleri tasarlamasına olanak tanıyacak ve böylece UnoRe ekosisteminde Insuretech tabanlı yeni nesil şirketleri harekete geçirecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UNO Coin Nasıl Alınır?

UNO coin maksimum arz miktarı 380.539.316 UNO token’dir. Şuan için dolaşımda 22.700.000 UNO coin bulunmaktadır. UNO Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...