İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UNO Coin Nedir? | UNO Re Nedir? | ONU Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io platformunda listelenen UNO coin hakkında bilgiler kullanıcılar tarafından oldukça fazla merak edilmektedir. Bu yazımızda UNO coin hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Reasürans Nedir?

Reasürans, sigorta şirketlerinin bir sigorta talebinden kaynaklanan büyük bir yükümlülüğü ödemek zorunda kalma olasılığını azaltmak için risk portföylerinin bir kısmını diğer taraflara devretme uygulamasıdır.

Bu son derece karlı piyasada işlem yapma seçeneği şu anda birkaç büyük şirket tarafından kontrol ediliyor. Uno Re, türünün ilk örneği bir platform olmayı planlıyor. Ortalama kullanıcıların bu riske yatırım yapmanın ödüllerini toplamasını sağlayacak.

UNO Coin Nedir?

UnoRe, Polkadot tarafından desteklenen dünyanın ilk reasürans ticaret platformu olmayı hedefliyor. Topluluğun yatırım yapmasına ve dünyadaki en güvenli varlık sınıflarından birinden önemli getiriler elde etmesine izin vermeyi planlıyorlar. Platform, sermaye ve düzenlemeler açısından yatırımcıların giriş engellerini kaldırırken, insanları sigorta ve reasürans süreçlerinde yer almaya teşvik edecek. UnoRe, topluluğun yenilikçi sigorta ürünleri tasarlamasına olanak tanıyacak ve böylece UnoRe ekosisteminde Insuretech tabanlı yeni nesil şirketleri harekete geçirecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UNO Coin Nasıl Alınır?

UNO coin maksimum arz miktarı 380.539.316 UNO token’dir. Şuan için dolaşımda 22.700.000 UNO coin bulunmaktadır. UNO Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...